Дружба після розриву: міф чи реальність?

Крики, лайка, невдоволення один одним або мовчазна злість – як після подібного можна зберегти дружні стосунки? А весь фокус у тому, що саме в подружніх стосунках і виникають вимоги один до одного, обов’язки, боротьба за владу і правоту. Якщо ці узи відсутні, можна розслабитися і отримувати задоволення. Навіть якщо до моменту розриву відносини здаються розбитими вщент, у двох людей назавжди залишається спільне минуле, яка не зачеркнешь, що не викинеш за борт. Адже щось одного разу привернуло Вас один в одному і утримувало поруч, та й за час спільного життя ви стали дійсно близькими людьми.

Подружжяце особливий вид відносин зі своїми законами і тонкощами. Можливо, саме ці правила чоловік і жінка дотримуватися не могли або не захотіли. Коли все заспокоїться, з-під завалів можна буде витягти чимало цінного, було б бажання. Потрібно тільки налаштувати себе на те, що це буде не спробою повернення до старого, а переходом на якісно новий рівень відносин з колишнім.

Адже буває і так, що почуття не пропали, просто образи або якісь інші почуття не дають людям бути разом. І тут хтось один пропонує бути друзями. Це означає: «Я не хочу бути з тобою в романтичних стосунках, але відчуваю себе винуватим, тому давай дружити». А ось другий погоджується, і подумки плекає думка про відновлення відносин. І може довго продовжувати себе обманювати і називати свою любов і сексуальний потяг «чисто дружніми стосунками». При цьому, навіть не намагаючись будувати свою нову щасливу особисте життя.

Так що тут особливо уважно треба розібратися в своїх почуттях. Якщо любов і сексуальний потяг залишилися, не погоджуйтеся на дружбу. Краще постарайтеся налагодити свої взаємини з партнером. А якщо це не можливо, почніть будувати нові відносини і будьте щасливі!

Автор: Моря Марія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *