Домашні тварини – захист вашого здоров’я

Ні для кого не секрет, що домашні тварини допомагають нам справлятися зі стресами, знімають напругу і дарують радість. Крім цього, як показують останні дослідження, пухнасті улюбленці здатні захистити своїх господарів від серйозних захворювань.

Health Day News з посиланням на заяву Американської асоціації серця, говорить про те, що люди, які містять таких домашніх вихованців як собаки і кішки, набагато рідше страждають захворюваннями серцево-судинної системи, ніж ті, у кого в будинку немає чотириногих братів.

В Госпіталі Уінтропского університету були проведені ряд досліджень, результати яких виявилися дійсно цікавими. Директор Центру серцево-судинної медицини Барбара Джордж говорить про те, що у власників кішок і особливо собак рівень холестерину в крові значно нижче, ніж у тих, хто не містить домашніх вихованців. Крім цього господарі собак і кішок рідше страждають гіпертонією, а «гормон радості» – серотонін, виробляється більшою мірою.

Важливим є і той факт, що відновлення хворого після таких важких хвороб, як інсульт та інфаркт, проходить значно простіше, якщо в будинку є пухнастий улюбленець. Саме тому медики навіть рекомендують літнім людям заводити собачку або кота. Уже давно науково доведено, що погладжування кішки призводить до нормалізації тиску і стабілізації серцевого ритму, розслабленню і заспокоєнню людини.

Але й на цьому не припиняється користь від домашніх вихованців. Власники собак набагато рідше страждають ожирінням, так як їм регулярно доводиться виходити з вихованцем, рухатися більше, частіше дихати свіжим повітрям у парках.

Медики рекомендують батькам, у яких з’явилася маленька дитина, завести кота чи собаку. У будинку, де є пухнасті тварини, малюки менше схильні до розвитку астми та алергії.
Так що це вже науково доведений факт, що домашні тварини – це не лише велика радість, а й надійний захист вашого здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *