До 2050 року людство висвітлити квартири Сонцем

Фахівці розповідають, що скоро Сонце стане основним джерелом енергії, тому витіснить газ і нафту.

Подібні зміни можуть відбутися вже в середині поточного століття. Все обладнання, яке потрібно для перетворення в електрику сонячної енергії, впаде у вартості в найближчі роки, і ці прогнози робляться вченими. За останні роки вартість вироблення енергії Сонця вже впала з $ 4 за ват в 2008р. до $ 0,8 в поточному році. І настільки швидке скорочення цін на фотоелектричні модулі, а також на системи відкриває абсолютно нові перспективи для застосування сонячної енергії у вигляді головного джерела електрики в найближчі десятиліття.

Фахівці вже розрахували, що сонячні батареї стану виробляти приблизно 16% електрики, при цьому геліотермічні електростанції – 11%. Як наголошується, чималу роль в зазначеному процесі зіграє також привабливість сонячної енергетики безпосередньо для приватних інвесторів за рахунок її високої чистоти з точки зору екології.

Сонячна енергія сьогодні дуже широко використовується в Сполучених Штатах, і в майбутньому році електричні станції на фотоелементах будуть відкриті в Японії та Китаї. Також досить перспективними точками для розвитку сонячної енергетики фахівці називають Індію, Африку, Близький Схід.

Занятним фактом виступає те, що при кожному спалаху, яка трапляється в сонячній плазмі, за розрахунками вчених, виділяється стільки енергії, скільки споживає Великобританія за рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *