Дивовижний кінопарк розваг під Римом

В південній частині італійської столиці, в місті Римі, з’явився вельми незвичайний парк атракціонів, практично повністю присвячений кіно. Парк, над створенням якого працювали не один рік, розкинувся на площі в 25 гектарів і включає в себе самі різні розважальні комплекси. Новий парк, побудований італійцями, може потягатися по своїй якості і багатству розваг з найбільш відомими і популярними сьогодні парками атракціонів в США, Японії, Південної Кореї. На відміну від більшості «побратимів», італійська розважальний майданчик присвячена творчості студії Cinecitta, відомої італійської кіностудії, на знімальних майданчиках якої народилося чимало світових шедеврів.

Сам по собі парк вельми не однозначна. Над його створенням працювали відомі дизайнери, зокрема серед них був володар трьох «Оскарів», художник-постановник Данте Фарретті. Весь парк розбитий на безліч секцій. Є тут секція «Дикий захід» і секція «Нью-Йорк». Остання цілком і повністю створена за мотивами фільму Мартіна Скорсезе “Банди Нью-Йорка”, який він знімав Cinecitta. Дизайнери й архітектори проекту заявили, що не хотіли присвячувати парк чогось конкретного і залишали місце для уяви в кожному павільйоні.

Як виглядає екстремальний екотуризм, дивіться фотографії.

Не могло в італійському парку розваг обійтися і без римської тематики. Кілька павільйонів в тій чи іншій мірі зачіпають саме історичну тематику. Так зокрема аквапарк розважального центру нагадує про великих морських битвах античності, перемогах і поразках на море однієї з найбільших імперій в історії людства.

Є в парку і свої американські гірки, оформлені вони у вигляді корабля «Альтаїр». До речі в Італії, американські гірки чомусь прозвали «українськими». Чимало й магазинів на території парку. Велика частина з них знаходиться в павільйоні «Нью-Йорк». Є також кілька концертних майданчиків і кінотеатрів, безліч кафе і скверів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *