Де брати сили і натхнення?

У вас маса грандіозних планів, але, на жаль, немає ні сил, ні часу на їх здійснення? Ми поділимося з вами секретом, звідки черпати енергію!

Психологи часто говорять, що якщо людина чогось хоче, він завжди знайде ресурси для здійснення задуманого. Нам здається, що психологи все-таки злегка лукавлять: ну як знайти час і сили, якщо ви цілий день крутіться як білка в колесі, а до вечора у вас немає сил ні рухатися, ні думати ?! Якщо ваш енергетичний потенціал наближається до нуля, і ви відчуваєте себе в ролі вичавленого лимона?

Спробуємо якось виправити ситуацію. І знайти відсутні енергію і сили!

Там, де ховається натхнення:

Є одна емоція, яка гарантовано подарує вам сили та енергію – це радість. Пригадайте: ваші самі вдалі проекти, найщасливіші рішення супроводжувалися саме цією емоцією. Радість – це те, що дає нам сили жити. Тільки от де її знайти в низці сірих буднів?

Пригадайте: яке заняття або яка обстановка дарує вам відчуття радості? Можливо, це ранкова кава з тістечком. Можливо – безцільна прогулянка по місту. Можливо – п’ятихвилинна бесіда з подругою. Саме цей стан є для вас ресурсним, тобто таким, яке дає вам сили та енергію. Саме воно має щодня бути присутніми у вашому житті! До речі, таких ресурсних станів у кожного з нас кілька, і ви можете чергувати їх по мірі можливості і бажання.

Не варто йти на поводу у стереотипів і говорити собі: «Ну, гоління ніг не може бути ресурсним станом, мені треба помалювати, тоді до мене прибуде сила Це не так: будь-яке заняття, від якого ви отримуєте задоволення і радість, яким би дивним воно не здавалося оточуючим, є для вас тією чарівною паличкою, яка «витягне» вас за волосся і додасть сил.

Ковток свіжої енергії:

Привчіть себе не починати ніякої справи, не заповнивши запас енергії за допомогою ресурсного стану. Нехай вам доведеться трохи запізнитися на роботу або стати на п’ятнадцять хвилин раніше, але обов’язково даруєте собі ці хвилини радості!

У той момент, коли ви відчуваєте, що сили залишають вас, запитайте у себе: «Чим би я хотіла зараз зайнятися?» І перервіться – на те, що принесе вам задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *