Циклічне поведінка: як вирватися із замкнутого кола?

Циклічне поведінка знайоме більшості з нас. Чи доводилося вам відчувати, що ви витрачаєте більшу частину свого життя, ведучи одні й ті ж розмови (розчаровані, безглузді і деструктивні) про одне й те ж з одними і тими ж людьми? Ви давали і порушували одні й ті ж обіцянки, дані собі й іншим? Ви ставили але не досягали одні й ті ж цілі? Ви намагалися впоратися з одними і тими ж проблемами, звичками і деструктивними шаблонами і образом дій, а в результаті поверталися в ту точку з якої почали або навіть гірше? Ви скидали вагу, а потім знову його набирали? Вас кидало зі стану підйому в депресію?

Якщо ви скажете “Так” по будь-якому з перерахованих пунктів, тоді ви кваліфікований фахівець циклічність поведінки. Тепер я повинен пояснити чому я придумав такий термін і його визначення.

Якщо ви маєте досвід деланья однакових речей однаковим способом тільки для того, щоб переконатися в отриманні все того ж небажаного результату, то ви не просто фахівець, а професіонал. Можливо, зараз саме той час, щоб вийти з цього замкнутого кола, де ви постійно повертаєтеся в ту точку, з якої почали. Або, як часто буває, навіть далі стартовою лінії.

Істина в тому, що поки більшість з нас знає, що ми повинні робити і чому, ми часто наполегливо працюємо над перетворенням теорії змін в практику, в якій дуже багато експертів в теорії, але не мають успішних прикладів реалізації в реальному житті. Тим не менш, це ключове визначення цього уроку: трансформація довжиною в життя. Постійно. Назавжди.

Тимчасові зміни це не те, що ми хочемо, але це те, що більшість з нас робить. Подумайте про те, що ви досягли в житті, а потім про те, чого ви не досягли на цьому шляху. Ви не самотні в цьому. Ми все робимо це, але питання в наступному: як припинити робити це?

Багато хто з нас були на шляху в прірву деланья одного і того ж довгий час, коли ми схрещували пальці і сподівалися на удачу, на підсвідомому рівні очікуючи провалу, тому що ми вже робили це раніше багато разів.

Якщо на одному рівні ми очікуємо провалу, тоді:

1. Швидше за все так і станеться;

2. Нам не буде так боляче, коли це трапиться, тому що ми занизили свої вимоги до себе і емоційно були до цього готові.

Як вирватися із замкнутого кола циркулярний Поведінки?

Робіть по іншому

Так, використовуйте різні підходи. Очевидне не завжди є універсальним. Ми любимо зрозумілість і передбачуваність. На жаль, це не те, що дасть вам ріст. Число людей, які продовжують робити одне і те ж все росте, хоча надії на другий результат приголомшуючі.

Подібне народжує подібне. Звичайно. Я знаю безліч людей, які мають одні і ті ж аргументи для однакових людей за однаковими питань з року в рік… а потім дивуються чому ця людина або ця ситуація ніколи не міняються. Може бути 10 років криків, сліз, розчарувань і зіткнень з цією людиною сигнал до чогось? Назвіть мене божевільним. Так діти, це правда – якщо нічого не змінювати, нічого не зміниться.

Ризикуйте

Безпека не призводить до чудесним трансформаціям. Безпека веде до недодостіженіям, розчаруванню і циклічність поведінки. Ризик – це не нерозсудливість, це означає бути мужнім і робити те що зовсім не хочеться, щоб прийти туди, куди більшість ніколи не дійде.

Залиште комфорт

Прихильність до комфорту – це безперечно, шлях по замкнутому колу циклічного поведінки. Якщо ви перебуваєте в стані комфорту, ви незмінно будете робити те, що легше, а не те що дає результат.

Деемоціалізіруйте процес

Коли наші емоції керують нами, ми завжди робимо найгірший вибір, займаємо контр-продуктивну позицію і неправильно реагуємо. Немає нічого поганого, бути трохи стратегом, логіком і практиком, коли це потрібно, щоб спланувати і створити краще життя для себе. Насправді, це просто необхідний.

Почніть з себе

Єдина людина, якого ви можете змінити це ви. Чому б саме з цього і не почати? Припиніть витрачати даремно час і енергію, намагаючись змінити інших людей, тому що неминуче результат буде один – розчарування (для вас) і обурення (для них). Усвідомлено і без емоцій визначте і визнайте, що і як потрібно вам змінити. Всі мають недоліки, навіть ви, і це нормально. Тепер, коли ми це прояснили це для себе, вперед, за справу.

Будьте реалістом і практиком

Мене дивує число людей, які постійно чекають чогось, що дисциплінує їх. Це велика дурість і оману. Життя не ставати краще, це ми стаємо краще. Отримання кращих результатів в нашому житті – це наших рук справа. Успіх не приходить несподівано. Ми проектуємо, створюємо його і живемо в цьому. Чи ні.

Визначте свої тригери

Визначте речі, які незмінно відкидають вас назад, за лінію старту. Наприклад: це була б не краща ідея для алкоголіка, оточити себе бухлом і алкашами. Це очевидно. Визначивши, що зазвичай тягне нас назад (а це зажадає деякого смирення і чесності), ми можемо потім почати планувати і вести себе відповідно.

Доводите почате до кінця

Повне і Необговорювані зобов’язання позначає закінчення того, що ми почали, що б це не було. Чому ви завжди захищаєте і турбуєтеся про своїх дітей? Чому б вам просто не робити це тоді, коли виникає бажання? Або тоді коли ви не дуже зайняті? Або втомилися? Бо ваше зобов’язання, щодо цієї «роботи» повне і Необговорювані, ось чому.

Є установки за замовчуванням (правила, вірування, цінності, стандарти) в вашому центральному комп’ютері, який дає команду дбати про дітей певним способом і це не обговорюється. Тому ті результати, які ви отримуєте з вашими дітьми – лінійні, чи не циклічні. Це те, що вони ростуть, вчаться, адаптуються, розвиваються і рухаються вперед.

Багато хто з нас мають незавершені роботи і проекти в багатьох сферах нашого життя. Повне зобов’язання означає наполегливо домагатися навіть тоді, коли шлях не легкий і не приносить задоволення. Навіть коли Новий Рік, і ви відчуваєте, що можете дозволити собі розслабитися і спожити кілька тисяч абсолютно зайвих для вас калорій.

Отже, тепер, коли ви прочитали це, зрозуміли і погодилися з цим, закономірне питання… Що ви збираєтеся для цього робити?

Я сподіваюся, щось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *