Чому закінчуються відносини?

У кожного з нас бувають моменти, коли нам доводиться переживати емоційну бурю в особистому житті. Те, що тяжким вантажем лежить на серці і відгукується болем у душі, забирає частина нашого життя. Іноді люди, які присвятили один одному певний час, вирішують розлучитися і пройти через цей хворобливий період, коли обидва партнери будуть відчувати по відношенню один до одного співчуття, докори сумління і почуття провини.

Коли я написав статтю про те, як пережити розрив відносин, один з моїх друзів запропонував, що, можливо, корисно буде написати і статтю, присвячену тому, як самому закінчити обтяжливі стосунки. Я прийняв цю пропозицію і так як тема ця досить делікатна, мені довелося витратити час на те, щоб знайти достовірні та змістовні онлайн ресурси.

Моя мета охопити і передати в цій статті все розуміння і мудрість, які я придбав, пройшовши через розрив сам, і, можливо, допомогти вам привнести ясність у вашу життєву ситуацію.

Наскільки б болючим ні розрив відносин, цей досвід може стати джерелом глибоких знань і стимулом для особистісного зростання. З плином часу я дізнався, що як тільки ви починаєте відчувати себе комфортно, життя неодмінно підкидає вам щось, що ставить цей комфорт під загрозу. Хіба великі життєві зміни відбуваються не так? Замість того, щоб дивитися на ці проблеми з розчаруванням, ставитеся до них як до можливості змінити курс вашому житті, курс, який вам судилося вибрати і отримати від цього користь.

Отже, чому відносини закінчуються:

Хибне уявлення про невдачу

Згідно з уявленнями, що існують у суспільстві, ми схильні співвідносити закінчення відносин з невдачею. Ми навіть говоримо про це так: «Я зазнав невдачі у відносинах». Говорячи так, ми залишаємо негативний образ в нашому розумі і негативну асоціацію з відносинами в цілому. Закінчення відносин не є невдача, а скоріше, закінчення однієї з життєвих ситуацій в нашій історії. Нам було призначене пройти через ці відносини заради радісних моментів і нам судилося отримати певні уроки з проблем, що виникають в ході відносин. Нове життя і смерть завжди оточують нас. Кожен зроблений нами вдих – це народження, а кожен видих – смерть дихання. Життя триває.

Будьте чесні перед лицем своїх потреб

Важливо чітко усвідомлювати те, що нам потрібно у відносинах, і якості наших супутників. Будьте повністю чесними з собою і не йдіть на компроміси щодо якостей, які вважаєте життєво важливими для вас. А що зазвичай відбувається? Коли ми виявляємо, що в людині відсутня якась глибоко необхідна нам риса, ми вважаємо, що людину можна змінити.

Правда полягає в тому, що ми не можемо змусити людину змінитися, ми можемо змінитися тільки самі. Ті, помічені нами, дрібниці з часом тільки посиляться. Усвідомте всі ці дрібниці і будьте чесні по відношенню до самих себе. Зрозумійте ваші потреби і будьте вірні собі. Нам у житті відведено певну кількість часу. Цінуйте його.

Ми залишаємося у відносинах, хоча й розуміємо, що вони нам не підходять, тому що ми боїмося. Ми боїмося самотності, ми боїмося заподіяти біль нашому партеру, і ми боїмося, що нам доведеться мати справу з неприємними ситуаціями. Вина приходить тоді, коли ми усвідомлюємо, що ми не були чесні самі з собою, а значить, були несправедливі до своїх партнерів.

Іноді в присутності когось, хто повністю зосереджений на тому, чого він/вона хоче (т. Е. Вашої коханої людини), здійснюється вплив на ваші бажання. Ви немов підхоплюєте сильні флюїди улюблених людей, і їх бажання передається вам. У відносинах, якщо один партнер відчуває себе значно сильніше, ніж інший, сильне бажання іноді передається іншому партнеру. У присутності більш зацікавленої партнера, менш зацікавлений партнер відчуватиме, що «це для мене правильно. Здається правильним». Коли один з партнерів віддалений від супутника з сильним бажанням, менш зацікавлений партнер відчуватиме бажання не так сильно або взагалі стане байдужий до відносин.

Любов і романтика можуть бути взаємовиключними поняттями

Іноді, коли у нас сильний зв’язок з певними людьми, ми негайно відносимо її до романтичних відносин і закінчуємо тим, що зав’язуємо ці самі відносини. Ви можете любити людей, не будучи з ними в романтичних стосунках.

Вважаю, що в суспільстві існують стандарти, які змушують нас вірити, що любов до когось дорівнює романтичним відносинам. Правда в тому, що та любов, яку ми відчуваємо до інших, виходить звідкись із глибин всередині нас, що нескінченне почуття любові – це вираження нашої істинної природи, і воно не має нічого спільного з іншими людьми. Замість того, щоб заглиблюватися в романтику, ми можемо розвинути гармонійні дружні відносини з цією людиною.

Ми всі відчуваємо суспільний тиск, коли розглядаємо свої варіанти. Але, якщо розібратися, це тиск виходить від нашого его через страх, що ми будемо виглядати поганими. У нас є публічний образ, і на якомусь рівні всі ми боїмося, що потім подумають про нас люди. Це може перетворитися на негативний внутрішній діалог.

Ось приклад такої думки: «Що подумають мої друзі?». Ми можемо вийти з цього стану, якщо прийдемо до ясності і усвідомлюємо, що нам потрібно бути чесними з собою.

Зазвичай, коли стосунки закінчуються, ми прагнемо обірвати всі зв’язки. Нерозумно прийти до висновку, що після того, як ви провели з кимось місяці і роки, і якщо одна зі складових відносин змінилася, вага інше теж повинно впасти. Чому ми не можемо продовжити існування інших складових відносин, після того як наші сердечні рани загояться? Немає необхідності втрачати дружбу.

Фантазія, що підігрівається бажанням

Ми дозволяємо своєму розуму зациклитися на думці, на баченні, як усе має бути, і закінчуємо тим, що починаємо жити у вигаданому світі, а не в реальності.

Ми постійно програємо одні й ті ж відео в нашій голові і віримо, що будемо щасливі, якщо наша життєва ситуація співпаде з нашими ментальними сценаріями. Те ж саме відноситься і до нашого бачення відносин. Дуже просто дозволити нашим бажанням стати на шляху реальності, і тоді ми будемо жити у вигаданому світі всередині наших теперішніх відносин до одного прекрасного дня, коли нам доведеться прокинутися від фантазій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *