Чому постійно хочеться спати?

Постійна втома і бажання швидше дістатися до ліжка викликано далеко не похмурою погодою за вікном. І не варто все списувати на важку роботу. Це викликано проблемами в організмі, розвитку яких потурали особисто ми самі. Ніхто інший. Але є хороша новина: з цим можна боротися, так як втома організму в більшості випадків викликана одними і тими ж причинами.

Потрібно приділяти більше часу сну

Це правило знають всі, але мало хто йому слід. Спати потрібно 7-8 годин. Сон це ж не просто про відпочинок. Ви ж напевно зі шкільної лави пам’ятайте, що організм росте саме під час сну. Не пам’ятаєте? Ну тоді варто згадати, що навіть після припинення росту, організм продовжує виділяти гормони для зміцнення м’язів і кісток. І робить це також вночі.

А ще вночі відпочиває мозок, який за день неймовірно сильно втомлюється. Більше нього страждають хіба тільки очі, які в сучасному світі несамовито радіють, коли їм вдається ненадовго відірватися від монітора або екрана iPhone. Вночі організм заряджається енергією для роботи протягом всього наступного дня. А щоб її було достатньо, сон повинен бути здоровим, міцним і тривалим.

Припиніть ходити в забігайлівки

Науково доведено, що fast food їжа не допомагає відновлювати сили організму, скоріше навпаки. Відмовтеся від шкідливої їжі, їжте більше корисної їжі. А щоб не потрапляти в ситуацію “McDonalds був під рукою”, дієтологи рекомендують продумувати план прийому їжі наперед: вже з самого ранку бажано знати, де і як ви будете харчуватися протягом усього дня.

Ви точно п’єте два літри води в день?

Швидше за все – ні. Адже насправді кава і чай не вважаються. А стакан води в деяких моментах може бути навіть більш корисним, ніж перекус. Організму потрібна вода для нормальної роботи. Тому за цим стоїть стежити.

Нестача вітаміну B

Ця група вітамінів відповідає за вироблення енергії в організмі: він витягує її з глюкози. У випадку, якщо вітаміну в організмі недостатньо, нема чому виробляти цю енергію. Багато дієтологів сходяться на думку, що велика кількість людей не вживають достатню його кількість з їжею, тому його потрібно поповнювати штучним чином: кожен ранок і вечір у вигляді таблеток, чого буде цілком достатньо.

Інфекція

Цілком можливо, що у вашому організмі є інфекція, зараження або запалення. Тому в разі тривалого відчуття слабкості, краще сходити до лікаря, провести повну діагностику організму. Додатково до цього намагайтеся виконувати всі інші поради, які є в списку.

Мало рухів

Через малорухливий способу життя організм поступово атрофується. Будь-які фізичні навантаження будуть переноситися дуже складно. Втома буде накопичуватися з величезною швидкістю. Щоб уникнути цього, рухайтеся. Необов’язково щодня відвідувати спортзал, невелика розминка вранці і ввечері, а також прогулянки допоможуть тримати організм у тонусі.

Немає цукру

Один з варіантів постійної втомидефіцит цукру в крові. І навіть якщо ви будете його їсти столовими ложками, його все одно буде недостатньо. Це також хвороба, яку потрібно лікувати. В іншому випадку, енергії просто нізвідки братися.

Проблеми з гормонами

Ще одна можлива причина постійної втомипроблеми з гормонами. В організмі, як і будь-якому іншому механізмі, може відбутися збій. Або ж його можуть викликати їжа, неправильний спосіб життя, погані звички.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *