Чоловік і жінка: таємниці гармонії

Люди зустрічаються, люди закохуються… а потім? Любов спалахує, гасне, у кого-то – назавжди, а у кого-то – знову поступово розгорається рівним теплим світлом… Чому так відбувається? Що тягне нас один до одного, і чому потім раптом починає відштовхувати? Чому одні люблять свого партнера все своє життя, а іншим цього не дано? Можливо, наведені нижче спостереження допоможуть вам знайти відповіді на ці та інші питання.

1. Можливо, вибираємо не ми, а вибирають за нас

Не всі із задоволенням сприймуть той факт, що, можливо, не ми самі вибираємо собі партнера. Є ймовірність того, що наш вибір – це вибір наших предків, який велить нам звернутися саме до цієї людини для вирішення задач, які насправді мали бути вирішені нашими батьками, бабусями і дідусями.

Уявіть собі звичайну закохану пару. Спершу в їх любові все, як правило, виглядає безхмарно і чудово: кожна зі сторін старанно демонструє свої кращі якості, в свою чергу, захоплюючись певними рисами свого обранця.

Але ось перший період любові закінчується, і на зміну йому приходять більш глибокі відносини. Тут вже, окрім любові, виникають потреби: закоханий готовий віддавати, а й починає висувати певні вимоги до партнера. Які це будуть вимоги?

Можливо, вони будуть відображати те, що недоотримали в подібних відносинах ваші предки. В це немає ніякої містики: адже ми виступаємо носіями тієї самої ДНК, яка «запам’ятала» досвід наших пращурів і передала його нам. Таким чином, якщо у вашого партнера виявляться приблизно ті ж потреби, які присутні в вашому «досвіді поколінь», ваші стосунки будуть розвиватися. Якщо ні – ви приречені шукати того, хто все-таки допоможе вам вирішити вашу родову задачу і привнести в ДНК ваших дітей пам’ять про радісною потреби.

Якщо ви не впевнені на рахунок вашого чоловіка, що він може бути поряд з вами і з вашою сім’єю. Ця розповідь закладається про обмани чоловіків на роль батька.

2. І чоловік, і жінка хочуть знайти у відносинах увагу

Складні характери, погані вчинки, навіть шкідливі звички – всього цього недостатньо, щоб зруйнувати відносини. А от як тільки хтось з партнерів починає недоотримувати увагу з протилежного боку – чекай біди. Як тільки хтось із двох починає відчувати дефіцит уваги, на світло випливає весь негатив відносин, який до того часу був мирно прихований.

При цьому потрібно розуміти, що чоловік і жінка потребують різних видах уваги. Як правило, жіноча увага – це саме увагу в першому значенні цього слова. Це означає, що жінка «слухає», тобто, постійно відкрита до слів, діям партнера. Чоловік же використовує форму уваги, яку називають ще «залучення»: своїми діями він втягує партнерку в процес отримання нових вражень – тих самих, що важливі для уваги жінки.

Говорячи більш простою мовою, чоловік, щоб надати увагу жінці, постійно пропонує їй будь-які способи спільно провести час і отримати новий життєвий досвід. А жінка приймає ці пропозиції.

Якщо в якийсь момент їх відносин чоловік перестає пропонувати жінці це залучення, або жінка починає постійно відмовляти чоловікові в компанії – починається той самий дефіцит уваги з тієї чи іншої сторони. І це неминуче вестиме до припинення їх взаємин.

3. Відносини – це обмін енергіями

Енергетичний потік, створюваний між чоловіком і жінкою в ході розвитку їхніх відносин, при розриві не припиняє свого існування сам по собі. Такий потік буде неминуче викликати дискомфорт у якоїсь із сторін.

Будь-які відносини – це певний процес обміну енергією. Відповідно, від того, в якому напрямку тече ця енергія, залежать наші емоції і навіть самопочуття. Для спрощення розуміння можна уявити собі цей процес у вигляді потоку рідини в трубі, що з’єднує партнерів: ось він йде в одну сторону, ось – в іншу. Якщо цей потік постійно йде тільки в одному напрямку, одному партнеру (від якого йде енергія) буде весь час погано, а іншому може водночас бути дуже добре.

Особливо яскраво такий канал заявляє про себе тоді, коли рвуться відносини. З цією ситуацією можна впоратися:

  • Перш за все, усвідомте цей енергетичний потік. Прийміть факт його існування точно так само, як ви приймаєте факт існування будь-якого предмета у Всесвіті.
  • Усвідомивши цей потік, знайдіть в собі сили, щоб скористатися ним. Востаннє «перекачати» до покинувшему вас партнерові все належне йому і по тій же трубі «заберіть» те, що належить вам. Відновіть, так сказати, рівновагу. На цьому етапі труба зникне, оскільки її функція повністю виконана.
  • Подякуйте свого колишнього партнера за те, що він був з вами в якийсь період вашого життя. Залиште йому місце у вашій пам’яті.
  • Згадайте першу таємницю відносин. Якщо ви в спілкуванні з даними партнером змогли задовольнити якісь ваші потреби – ці відносини просто підуть у минуле. В іншому ж випадку на місце пішов партнера з високою часткою ймовірності прийде в чому подібний йому.

4. Щоб одружитися з жінкою, потрібно спершу розлучитися з матір’ю

Перша жінка у чоловіка – це завжди його мати. Із закінченням дитинства зв’язок з матір’ю поступово слабшає, але чи завжди це так? Сильна, самодостатня жінка ніколи не буде тримати свого сина «при своїй спідниці», а передасть його батькові з тим, щоб він зміг передати йому свою мужність. На жаль, в наш час так буває далеко не завжди.

Якщо жінка сповнена страхів, не має впевненості у власних відносинах з чоловіком, вона часто може дуже довго «оберігати» своє чадо від спілкування з протилежною статтю, тягнути на себе всі рішення його проблем. Обраниця сина для неї – суперниця, що зазіхнула на улюбленого синочка. На жаль, в такому стані засліплення жінці не дано побачити, як вона своїм ставленням створює у сина стійку модель поведінки невдахи.

Чому саме невдахи? Все дуже просто: мати, що відмовляє синові в самостійному виборі, насправді страшиться побачити власну неспроможність як партнерки. При цьому свого чоловіка вона підміняє своїм сином. Подумайте про це, дорогі матері! Так само як і про те, яке вашому дорослому сину відчувати на собі цю жахливу опіку. Дайте своїй дитині волю для того, щоб він став нарешті чоловіком. І тільки після того, як змужнілий людина, отлепілі від матері, знайде свою жінку, виникне наступна таємниця відносин:

5. Для жінки спосіб назавжди прив’язати чоловіка до себе однією – позбавити його мужності

Що таке мужність? Це – сила і намір досліджувати навколишній хаос і навести в ньому порядок. У цьому – призначення чоловіка, так, як це розуміє створила його Всесвіт. Сенс життя чоловіка – дослідити все нове, завойовувати в досліджуваному світі трофеї і складати їх до ніг своєї жінки. Що гучніше видобуток – тим більше мужність чоловіка.

При цьому жінка якраз і виступає в ролі тієї Всесвіту, яку чоловік досліджує, впорядковує і підкоряє. Цей Всесвіт жадає бути вивченою. Тому, цілком природно, якщо жінка каже: «Не смій досліджувати інші Всесвіти, – я не пробачу тобі цього, адже ти ще не пізнав мене!»

Може показати, що рішенням для чоловіка буде наслідувати по шляху, який пропонує йому жінка: сидіти вдома і досліджувати світ звідти. Але в цьому і полягає позбавлення чоловіки його мужності: при таких відносинах він стає синочком для своєї жінки, а вона, в своб чергу, стає йому матусею, а не дружиною. При таких відносинах сексуальна сторона партнерства нівелюється, відносини валять.

Вихід із таких обставин – у наступному секреті:

6. Успіх чоловіка в чому залежить від жінки

У житті чоловіка завжди є дві жінки. Ці жінки – його дружина і його мати. Зростання статусу чоловіка можливий тільки при тій силі, що дають йому ці жінки своєю любов’ю.

Статусний зростання – сенс життя будь-якої людини. Але для того, щоб происходи це зростання, необхідно використовувати певні ресурси. Нужда підтримка, і дати її можуть лише люблячі істоти.

Якщо яка-небудь пара довго залишається на одному і тому ж рівні, не росте в якомусь сенсі (наприклад, ніяк не може отримати більш високий рівень доходу), – це означає, що у чоловіка недостатньо сил, щоб перейти на новий статусний рівень . Тобто, йому не вистачає енергії.

У цій ситуації саме любляча жінка може дати своєму чоловікові сили, за рахунок своєї віри вселити йому, що він сильний, удачливий, кращий.

Через свою увагу жінка може дати своєму обранцеві сили і віру відчути, що він сильний, всемогутній і гідний кращого в цьому житті. Якщо чоловік зупинився в своєму особистісному та соціальному зростанні – значить, жінка втратила свою віру в нього і більш не дає йому необхідної енергії.

Згадайте розхожу притчу про дружину президента, яка зустріла свого колишнього однокашника – заправника на бензоколонці: якби вона вийшла заміж за нього, президентом став би він!

Отже, щоб домогтися чогось у цьому світі, чоловікові потрібна любов. Так що ж це таке?

7. Любов – це, перш за все, прагнення розвивати свого партнера

Якщо у відносинах двох виникає нота: «Тобі не потрібні всі ці кар’єри, тренінги, займайся домом і дітьми!» – Це, безумовно, сигналізує про те, що партнер вимагає уваги. Але якщо він при цьому отримує увагу, але продовжує висувати подібні вимоги, – значить, він противиться тому, щоб кохана людина ріс і розвивався.

При подібних відносинах пара може залишатися разом в тому випадку, якщо вони реалізують програму своїх предків: один – жертва, другий – тиран. Парадоксально при цьому те, що тиран – більш слабкий і вразливий. Йому необхідно придушити партнера саме для того, щоб відчути свою перевагу і довести собі, що він хоч щось може в цьому житті.

Таке придушення рано чи пізно все одно призводить до того, що жертва починає потроху скидати свої кайдани, розвиватися, рости, і в підсумку виривається із залежності. Це приводить нас до розуміння наступної таємниці:

8. Показує їй те, що вона, можливо, і не хоче про себе знати.

Якщо ви продовжуєте жити разом роками навіть у відносинах «тиран – жертва», значить, так чи інакше ви весь цей час реалізуєте свої потреби, створені до вас вашими предками. Тиранія дозволяє вам витягти з глибин підсвідомості тих самих поранених дітей, які зберігаються у вашій генетичної пам’яті. На жаль, але, швидше за все, ви з вашим тираном уявляєте пару тому, що і в його історії присутні подібні обставини.

Продовжуючи разом ростити свою любов, і в цьому бою з самими собою можна перемогти, знаючи наступне:

9. Перемога чоловіка над жінкою – в тому, щоб виграти в її очах, а перемога жінки над чоловіком – в тому, щоб програти йому

Чоловіча енергія залежить від жіночої, як хлібний колос своїм корінням залежить від того, що дає йому земля. При цьому чоловічий та жіночий енергії рівні за своєю внутрішньою силі. Якщо змінити цей порядок, світ завалиться. Піднімаючись над чоловіком, жінка перемагає його, але самі основи світу при цьому руйнуються, втрачаючи свою опору: колос не може перебувати під землею, він загине.

У «програші» жінки – навпаки, полягає спокій і потужна сила. У цьому – запорука спокою та різноманітності світу. Така жінка, як правило, має безліч союзників і помічників, оскільки до неї тягне тих, хто жадає впорядкованості та надійності світу.

«Програла» жінка стає готовою до наступної таємниці:

10. Жінці потрібний готовий король, в той час як чоловік жадає крок за кроком ліпити з своєї жінки королеву

Жінка потребує чоловікові-наставника і вчителя, їй потрібен той, хто зможе пізнати її всю і допомогти їй об’єднати в собі господиню, матір, коханку і королеву. Чоловік при цьому хоче створити таку жінку, навчити її цим шляхом. Саме тому чоловік з такою ревністю сприймає бажання жінки вчитися у кого-небудь, крім нього самого.

Якщо жінка зуміє дати своєму чоловікові усвідомлення того, що він – її єдиний Король, вона обов’язково відчує відповідь прагнення зробити її Королевою. Якщо чоловік став Королем, він готовий зрозуміти наступне:

11. Справжній чоловік – це той, хто в змозі розуміти почуття жінки

Жінка, як не дарма кажуть психологи, любить вухами. Тому чоловікові слід розуміти, що важливо не тільки те, що він каже своїй коханій, але і те, як він це говорить. Будь-які, навіть самі найменші інтонації грають найважливішу роль в тому, як будуть сприйняті його слова.

Якщо інтонації мови чоловіки такі, що вони лякають жінку, вона відмовить своєму володарю в увазі, а значить, і в любові.

У сімейних відносинах слід прагнути до того, щоб чоловік був володарем і сонцем для своєї коханої, а жінка – володарка і квіткою, який гріється в променях свого сонця. Тоді в родині запанують гармонія і мир, такі бажані для двох!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *