Чого варто сказати «Ні» на робочому місці?

Для того, щоб збільшити свою продуктивність, не брати на себе зайве навантаження, збільшити успішність не тільки свою, а й підприємства, на якому ви працюєте, вам варто навчитися в деяких випадках говорити: «Ні». Чему ж варто стати проти? Читайте у статті!

Скажіть тверде «Ні» скаргам. Перестаньте порівнювати себе з співробітниками, які досягли успіху більше вас і скаржитися на те, що вони, мовляв, цього недостойні. Або, наприклад, стверджувати колегам і начальству, що ви з вашою колегою виконали однаковий обсяг роботу, але чомусь премію отримала тільки вона. Замість того, щоб постійно скаржитися, краще направте своє обурення в інше русло – прагнете зробити більшу, щоб досягти бажаного. До того ж ви ніколи не можете знати, наскільки обгрунтовані ваша скарга. Може колега паралельно робила ще один проект, але не поширювалася про це?

«Ні» невпевненим відповідям. Наприклад, вам пропонують виконати якесь завдання. Масштабна і відповідальна. Якщо ви хочете за нього взятися, твердо говорите, що ви готові. Що ви впораєтеся. Геть невпевнені «Ну я спробую» або «Я постараюся виконати». Не варто демонструвати невпевненість в собі! Зрештою, якщо ви не вірите в себе, чому хтось повинен вірити в вас? Вашому начальству явно не до того, щоб займатися підвищенням вашої самооцінки.

«Ні» колегам, які намагаються повісити на вас свою роботу. Звичайно ж, мова не йде про те, щоб категорично відмовитися допомагати своїм колегам. Ви повинні допомагати тим, хто не може впоратися або тим, у кого раптово виник форс-мажор. У житті бувають різні ситуації. Але коли ви розумієте, що хтось нахабно намагається повісити на вас свою роботу, ви повинні вміти сказати «ні»! Відмовити хитрому людині- в цьому немає нічого страшного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *