10 рекордів людської пам’яті

Як показує практика, незабаром, нащадки людини зможуть зберігати в пам’яті набагато більше інформації, ніж теперішні люди. В процесі еволюції здатність людини запам’ятовувати тільки зростає. Але на даний момент, цей феномен зустрічається вкрай рідко.

10 місце: Ян Християн Сметс, політичний діяч, родом з Південної Африки, будучи вже літньою людиною, завчив напам’ять більше 5000 книг.

9 місце: Представник Японії Хидеаки Томоері, зміг на пам’ять з точністю до 40 тис. Символів після коми, назвати число “пі”.

8 місце: 14 жовтень 1967 року народження, уродженець Анкари, Мехмед Алі Халіс, у присутності дюжини академіків, назвав 6666 віршів Корана і впорався всього за 6 годин.

7 місце: Валерій Лавриненко, має унікальну здатність запам’ятовування чисел, допускаючи максимум пару помилок. 100 знаків запам’ятовує за 2 з половиною хвилини, 200 – за 3 хвилини. При цьому може в точності описати зовнішній вигляд людини, яка дав завдання і назвати числа в будь-якому порядку.

6 місце: Непогано в голові мати телефонну книгу. Так, наприклад, 26 річний Китаєць Гу Янлін, пам’ятає напам’ять 15000 довідкових номерів міста Харбін. Паула Прентис, жителька острова Тасманія, не дивлячись на те, що завалила шкільний іспит з математики, в голові тримає 128603 абонентських номерів, їх точні імена, адреси, назви організацій. Дивовижний факт, що власний номер їй доводитися записувати на листок паперу, так як запам’ятати його не виходить.

5 місце: Самвел Гарибян, на пам’ять вимовляє більш 1000 слів, з перекладом на 10 різних мов світу.

4 місце: Починаючи з 25 жовтня по 13 листопада 1988 року, Барбара Мур, повністю зі своєї пам’яті виконала 1852 пісні.

3 місце: Громадянин Америки, Дейв Ферроу 24 червня 1996 року, кинувши тільки один погляд, назвав послідовність з 52 випадково перетасувати колоду карт. При цьому допустивши лише 6 помилок. Дія проходило в Канадському Музеї світових рекордів Гіннесса.

2 місце: Леопольд Херд – продавець квитків футбольного клубу “Гурнік”, за 12 років своєї роботи, крім всіх результатів і подробиць ігор, так само, запам’ятав загальну суму прибутку за кожен матч.

1 місце: Англієць Домінік О`Брайан, має неймовірну здатність. Переможець Чемпіонату світу з пам’яті 1994 року, здатний за годину вивчити більше 300 іноземних слів, а через кілька днів, говорити на новій мові. При цьому, О`Брайану заборонено з’являтися в усіх казино світу, унікально розвинена пам’ять, допомагає зчитувати залишилися в колоді карти і зривати величезний грошовий куш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *