Чистимо ноутбук від пилу

Зазвичай новий ноутбук працює дуже швидко, чим радує господаря. Але з часом його робота сповільнюється, збільшується шум, підвищується температура. Це свідчить про накопичення пилу в ноутбуці. Пил в нього всмоктується разом з повітрям під час роботи охолоджувальної системи, після чого осідає на комплектуючих: вінчестері, материнської платі і т.д. В результаті може вийти з ладу та чи інша деталь. Щоб уникнути цього вчасно чистите ноутбук від пилу. Або скористайтеся послугами спеціалізованих центрів по ремонту комп’ютерів і ноутбуків.

Найлегше очистити ноутбук від пилу в сервісному центрі. Також можна зробити це самим.

Як почистити ноутбук?

Найпростішим способом його очищення є його продування за допомогою пилососа, або компресора. Але слід пам’ятати при цьому, що великий тиск повітря іноді пошкоджує компоненти в корпусі. Так що слід підходити до цього обережніше. Чищення виробляють тільки у вимкненому положенні. Якщо вас не влаштує результат, розберіть і почистіть ноутбук.

При розбиранні ноутбука слід запам’ятати те, як розташовані всі його гвинтики і дрібні деталі, щоб по закінченні складання не було зайвих. Для роботи знадобиться балончик з наявністю стисненого повітря, викрутка і інструкція до ноутбукатам ви зможете подивитися, як правильно розібрати ноутбук.

Вимкніть від мережі пристрій, вимкніть його, після чого витягніть батарею. Після цього розберіть його відповідно до інструкції. При цьому не слід торкатися до материнської плати, а пил на ній акуратно сдуйте пилососом. Не використовуйте при прибиранні пилу вату або ганчірочки. Вони при необережному поводженні можуть пошкодити материнську плату і призвести до замикання. Особливу увагу приділіть радіаторів і вентиляторів, так як саме тут пил накопичується найбільш часто.

Іноді вентилятори від’єднуються, що сприяє полегшенню їх чистки. Ви можете капнути на вісь вентилятора трохи машинного масла, що посприяє збільшенню терміну його експлуатації. По закінченні чищення зберіть ноутбук. Це слід робити обережно, не докладаючи зайвих зусиль. В іншому випадку ви можете пошкодити комплектуючі ноутбука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *