Чи зможемо ми колись жити вічно?

Недавно вченими були виявлені гени людини, які пов’язані з процесом старіння, також вони виявили спосіб продовжити життя щурів майже в 2 рази. Деякі фахівці стверджують, що людина, яка проживе до 1000 років, вже народився. Так чи є у нас шанс жити вічно? На жаль, до сих пір всі спроби перемогти смерть або хоча б відстрочити її, були недосяжні.

У всьому світі можна спостерігати за тим, як учені намагаються розробити еліксир молодості. Для них це найзаповітніша мета в медицині.

Дуже цікаве досягнення, яке сталося в 2010 році, коли вчені з Гарвардського університету, змогли звернути назад деякі процеси старіння в мишей. Це були неймовірні результати. Можна було запобігти безплідність і хвороби мозку.

У 2012 році фахівці з університету Пітсбурга зробили відкриття, за допомогою ін’єкції стовбурових клітин, вони змогли продовжити життя мишам в 3 рази.

На думку багатьох вчених, в найближчому майбутньому з’являться препарати, і методи лікування здатні віддалити початок процесу старіння. Є й прихильники того, що людство вже досягло тієї стадії, коли люди зможуть жити тисячоліття.

Доктор Обрі де Грей (Aubrey de Grey), британський геронтолог вважає, що розвиток регенеративної медицини, яка працює проти старіння, через 20-25 років доб’ється того, що, у людей з’явиться 50 відсотків шансів прожити ціле тисячоліття.

За кілька останніх десятиліть було зроблено багато досягнень в області регенеративної медицини, це означає молекулярне і клітинне відновлення органів.

Але чи хочуть люди насправді жити вічно?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *