Чи шкідливо готувати їжу в мікрохвильовій печі?

Багато порахують мене смішним, якщо я скажу, що мікрохвильова піч – загроза для вашого здоров’я, але чи знаєте ви правду?

І так, як же працює мікрохвильова піч?

Мікрохвилі – одна з форм електромагнітної енергії, аналогічні світловим хвилям і радіохвилях. Це найкоротший електромагнітні хвилі, що переміщаються із неймовірною швидкістю майже 300 000 км в секунду! Точної швидкості ніхто не скаже, але приблизна – 299 780. Це не настільки важливо, адже мікрохвилі зараз використовують в побуті абсолютно скрізь, починаючи від телефону, інтернету і закінчуючи супутниками. Але для будь-якої людини мікрохвилі позначають приготування їжі в мікрохвильовій печі. Кожна піч перетворює електро енергію, яка пізніше взаємодіє з молекулами води в їжі.

Мікрохвилі буквально бомблять молекули водички в нашій їжі і змушують обертатися більш ніж мільйон разів за секунду, молекулярне протягом яке і нагріває їжу. Але при цьому воно завдає недосяжний збиток їжі, розриваючи або деформуючи її молекули. Коротше кажучи піч викликає справжній розпад молекул і структури продукту під час випромінювання.

Хто ж винайшов ці печі?

Ви не повірите, але першими були нацисти, які використовували печі для приготування їжі в часи війни з СРСР. Адже при цьому значно зменшувалася час приготування, що давало дуже велику перевагу і дозволяло витрачати менше часу. Закінчилася війна і союзники знайшли ця дослідження, після чого всі документи були передані в США. Природно росіяни теж бажали отримати такі моделі і проводили ретельне вивчення впливу печей. Після цих розслідувань застосування мікрохвильовок в СРСР було геть заборонено. Були опубліковані газети, в яких попереджалося про шкоду здоров’ю від мікрохвиль. Звичайно ж росіяни були не одні, хто робив дослідження. Європейські вчені так само виявили шкідливий вплив випромінювання та жорстко обмежили їх використання.

Пам’ятайте, що мікрохвильовки шкідливі для здоров’я вашої дитини!

Візьмемо наприклад грудних немовлят. Амінокислоти, які є в молоці матері і суміші, під впливом мікрохвилі перетворюються в ізомери, які вважають нейротоксичними і деформують нервову систему вашого малюка, а також є отруйними для його нирок. Вигодовувати на штучному заміннику молока це одне, але при цьому впливати на нього мікрохвилями – це інше. Але ви не думайте, що тільки у немовлят будуть проблеми, адже навіть у дорослих можуть бути і навіть серйозніше. Приміром: вчені провели дослідження, в ході якого 8 осіб харчувалися їжею, яка була приготована в СВЧ, а 8 – яка була зроблена традиційно. Через не тривалий час у тих, хто їв їжу з мікрохвильовки стали проявлятися проблеми з кров’ю, такі як: зниження гемоглобіну та підвищення холестерину.

Аналогічні дослідження проводились і в Швеції і скрізь показували одне і теж. Цікаво, що в США не було проведено жодного експерименту. СВЧ були випущені без ніякої обережності, чи не дивно це? Думаю навіть не варто уявляти, що буде, якщо відкрити двері мікрохвильовки під час готування.

В кінці-кінців потрібно сказати про те, що виникає схильність до раку кишкових тканин, а також поступове руйнування травної системи. Що буде, якщо просто знаходиться вблизь від мікрохвильовки?

Вчені вважають, що буде деформуватися склад крові і лімфи, виродження і дестабілізація мембран. Порушуються нервові імпульси в мозку, розпадаються нервові закінчення і втрачається енергія в нервових центрах як задньої центральної, так і вегетативної нервової системи. У довготривалому використанні тварини і рослини втрачали життєву енергію, перебуваючи в 500 метрах від устаткування. Після проведення всіх досліджень мікрохвильові печі були заборонені в 1976 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *