9 речей, які не варто говорити вашій подрузі

Ви вирішили дати пораду своїй самотньої подрузі?! Подумайте гарненько над тим, що ви збираєтеся їй сказати, так як ваші слова можуть дуже сильно її зачепити і образити. Перед тим, як говорити, подумайте, що для вас важливіше: висловити свою думку або зберегти дружбу. Ми хочемо звернути вашу увагу на речі, які не варто говорити вашим одиноким друзям для того, щоб не робити їм боляче.

9 речей, які не варто говорити вашій подрузі:

1. Чому ти досі незаміжня?!

Це занадто грубо і неетично. Цілком ймовірно, що вашу подругу влаштовує самотність, і вона не шукає собі другу половинку, оскільки їй комфортно бути одній. Не провокуйте і нагнітайте ситуацію.

2. Ти реєструвалася на сайті знайомств?!

Дійсно, багато людей знайомляться онлайн і потім їх відносини розвиваються в щось більше. Знайомства в мережі – дуже поширені. Тому питання «Реєструвалася ти на сайті знайомств» може змусити вашу подругу подумати, що ви вважаєте її недалекій і нетямущих. Правда в тому, що знайомства в інтернеті можуть розчарувати точно так само, як і в реальному житті. Не варто приводити в приклад масу знайомих, які почали будувати відносини онлайн. Це не має ніякого відношення до вашої подрузі.

3. Припини бути такою перебірливої

Ніколи не давайте порад з приводу можливих хлопців. Ви можете вислухати розповіді подруги про її перевагах, але ні в якому разі не критикуйте їх. Ваша думка – це ваша думка. У відносинах і любові не може бути порадників. Кожен повинен вибирати сам, щоб в майбутньому нести відповідальність за свій вибір.

4. Ти зустрінеш гарного хлопця, як тільки перестанеш шукати

Такий коментар може збентежити, особливо якщо ваша подруга дійсно прагне завести відносини. Замість розмов краще проводите більше часу разом, запрошуйте її на вечірки і в компанію друзів, тому що ви любите її, а не тому що вам її шкода.

5. Чому ти розійшлася зі своїм колишньому хлопцем?

Це питання даний табу! Не потрібно ворушити минуле, яке може зберігати багато таємниць і болю, яка криється глибоко в серці. Знайдіть інші теми для обговорення, а колишніх залиште за межею справжнього.

6. Як тобі пощастило, що ти самотня

Сімейні люди дійсно іноді хочуть отримати хоч краплю свободи для того, щоб відпочити один від одного. Адже всяке в житті буває. У людей без пари все навпаки. Їх нікому провести в аеропорт, ніхто не допомагає їм донести важкі сумки з магазину і ніхто не обіймає вечорами. Звичайно, вони вільні робити все, що завгодно. Однак іноді це пригнічує, так що вам не варто розводитися про те, чому бути самотнім краще, ніж мати другу половинку.

7. Ти повинна більше посміхатися, змінити зачіску, змінити макіяж і фліртувати з молодими людьми

Після таких реплік можна припустити, що ви всезнайка і можете розпізнати корінь будь-якої проблеми і при цьому ще й дати пораду, як все виправити. Більшість одиноких людей не вважають, що їм потрібно змінюватися. І, уявіть собі, вони праві. Викиньте з голови всі ідеї про перевтілення своєї подруги, прийміть її такою, яка вона є і поважайте її вибір.

8. Ти ще молода і обов’язково когось зустрінеш

Маячня, і ще раз маячня. Ця фраза звучить, як дешеве розраду. Перша думка, яка виникне в голові у вашої подруги – «Напевно, я виглядаю старої. Точно. Інакше вона б мені такого не говорила». Запам’ятайте, вік не може вплинути на можливість любити або бути коханою. Це банальна вигадка.

9. Можливо, тобі судилося прожити життя на самоті

Прямий заклик здатися – ось, що значать ці слова. Забудьте їх! Ви ж не ясновидиця і не можете передбачати долю людей. Можливо, ваша подруга щиро вірить, що зустріне другу половинку. Так, яке ви маєте право знищувати її мрію! Не втрачайте здоровий глузд і думайте перед тим, як що-небудь говорити.

Не потрібно відкрито зазивати подругу йти гуляти з вами і розповідати їй про всіх хлопцях, які будуть з вами в компанії для того, щоб вона заочно закохалася в когось із них. Звичайно, ходите разом гуляти, розважайтеся, але не втручайтеся в її вибір. Поступово вона знайде те, що шукає і почуватиметься прекрасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *