8 принципів успішних людей

Є щось спільне у всіх історіях про які перемогли «невдах». Герой цих історій стикається з безліччю перешкод, зазнає невдачі за невдачею, але врешті-решт долає всі обставини і виходить переможцем.

Ці розповіді надихають багатьох, всі прагнуть наслідувати успішним людям, але в цьому випадку важливо не стільки копіювання дій, скільки глибинне розуміння мислення таких людей.

Ось 8 принципів, якими керуються практично всі люди, які «зробили себе самі»:

1. Вимагати від самого себе більшого – значить отримувати максимум

Дія цього принципу добре видно в тренажерному залі: якщо ви даєте собі весь час однакове навантаження, піднімаєте один і той же вагу, то результат буде не надто вражаючим. Збільшуйте навантаження, покращуйте свої колишні досягнення – і сила почне помітно прибувати з кожним тренуванням.

Не бійтеся виходити за рамки звичайного, змушуйте себе робити щось понад звичних справ. Занадто легко зупинитися на досягнутому, але потрібно трудитися ще серйозніше, щоб вийти на новий уровень.

8 принципів успішних людей

2. Ніколи не пізно почати

Є чимало прикладів успішних людей похилого віку, які лише в літньому віці знайшли своє справжнє покликання.

У всіх нас є якісь таланти і здібності, буває так, що ми їх не виявили або проігнорували в юності. Але це лише привід відкрити в собі ці заховані можливості! Як свідчить китайська приказка, «кращий час для посадки дерева було 20 років тому, друге найкращий час – зараз».

3. Я завжди можу дізнатися і вивчити те, що мені потрібно

Брак інформації або знань – не привід зупинятися на шляху до досконалості! Інформацію завжди можна знайти, а вивчати нове не так уже й важко. Наприклад, коли ми вперше вийшли в Інтернет, то знали про нього зовсім мало, а тепер легко в ньому орієнтуємося.

Ніхто не може знати все, ми вчимося і на своїх помилках, і по ходу справи, набираючи безцінний досвід. А більшість необхідної інформації зараз дуже легко знайти в Інтернеті або бібліотеках!

І якщо ви по-справжньому хочете досягти своєї мети, брак знань лише підштовхне вас вчитися, а не зупинить.

8 принципів успішних людей

4. Завзятість і працьовитість в кінцевому підсумку оплачуються сповна

Дуже важливо вірити в те, що наполеглива робота окупиться сторицею. Іноді все, що потрібно, це повірити у свої здібності і зрозуміти: будь-яка робота не робиться дарма.

Я знаю одного письменника, він написав уже 20 книг і не отримує ні копійки тільки тому, що жодну з них не відправив видавцеві. Він хоче публікуватися, але занадто боїться відмови.

Йому варто було брати приклад з тих, хто сто разів почує «ні», але не залишить спроби – такі люди домагаються успіху, їхні праці оцінюються в кінці кінців.

5. Скляного стелі не існує

Багатьом здається, що є якийсь невидимий бар’єр, який відділяє вас від високих досягнень, від переходу на наступний рівень. Це всього лише переконання, яке обмежує вас самих. Утримують людину тільки його власні думки, а не неіснуючий скляна стеля.

8 принципів успішних людей

6. Мої невикористані можливості чекають свого відкриття

Чим більших вершин я досягаю, тим більше я бачу в собі прихованих резервів, дивуюся своїм здібностям. Як багато чого я вже досяг! Це змушуєш подумати: а чи багато ще в мене нерозкритих здібностей, які таяться десь?

Єдиний спосіб відкрити їх – виходити за власні межі.

7. Маленький прогрес теж хороший

Іноді здається, що невелике просування вперед несуттєво. Нісенітниця! Краще йти вперед маленькими кроками, ніж стояти на місці. Маленькі успіхи, можливо, менш помітні, ніж великі перемоги, але вони накопичуються і з часом приведуть вас до грандіозного успіху!

8 принципів успішних людей

8. Починати справу раніше, ніж закінчиться підготовка

Починаючи писати книгу, не обов’язково заздалегідь планувати обкладинку і думати про відповіді на перші рецензії. Такі проблеми вирішуються у міру необхідності вже в процесі роботи.

Починайте без зайвих підготовок, не будучи впевненим в успіху підприємства. Терпіння і планування – важливі речі, але якщо ви будете нескінченно чекати, поки все буде готово, то пропустіть занадто багато часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *