7 симптомів того, що почуття пішли

Як зрозуміти, що пройшла любов? Коли слід розлучатися?

Якщо у відносинах криза, треба розбиратися. Важливо зрозуміти, що вас пов’язує і усвідомити, що такою сильною, як спочатку, любов не може бути завжди. Багато розлучаються, коли проходить окрилює почуття і пристрасть.

Проте з плином часу почуття неминуче стають спокійнішими, при цьому ви відкриваєте в людині все нові сторони, пізнаєте його.

Як же зрозуміти, що любов справді пройшла?

7 ознак, що любові не буде.

7 симптомів того, що пішли почуття:

1. Перша ознака – роздратування. Вас починають дратувати звички, поведінка колись коханої людини. Ви раптом помічаєте, що вам не подобається, як він пахне, як посміхається. Відзначаєте недоліки в його зовнішності.

2. Вам все рідше хочеться проводити час разом. Ви не поспішайте додому з роботи, зустрічаєтеся кожен зі своїми друзями, а спільне дозвілля не приносить радості і задоволення.

3. Ви віддалилися один від одного – перестали ділитися потаємними думками, враженнями, стали рідше спілкуватися, найчастіше вам стає нудно і навіть обтяжливо в суспільстві вашого партнера.

4. Пропав сексуальний потяг. Якщо секс став сприйматися як обов’язок, не приносить особливого задоволення – це погана ознака.

5. Ви байдуже почали ставитися до сварок – не прагнете до примирення, чи не намагаєтеся розібратися.

6. Людина перестала займати ваші думки. Протягом дня на роботі ви можете жодного разу про нього не згадати. Вас не хвилюють його проблеми і переживання – ви просто перестали думати і дбати про нього.

7. Нарешті, уявіть собі, що людина, з якою ви разом, серйозно захворів. Звичайно, такі думки в звичайному житті треба гнати від себе. Але варто задуматися, чи готові ви доглядати за дуже хворою людиною, чи готові ви чимось пожертвувати заради нього. Запитайте себе і чесно відповідайте на питання. Так ви зможете оцінити глибину ваших почуттів.

Чи не чіпляйтеся за відносини, якщо любов давно переросла в звичку бути разом. Живучи з нелюбом людиною, ви тільки мучите один одного. Прислухайтеся до себе, і якщо ви не знаходите в душі бажання зберегти відносини і відродити почуття, прийшов час розлучитися.

Подумайте, чи не продовжуєте ви стосунки через острах залишитися на самоті. Можливо, ви боїтеся, що вам не зустрінеться кращий чоловік. Або ж лякає сама перспектива пошуку своєї половини. У кожному разі, продовжувати такі відносини не має сенсу – це шлях в нікуди. Знайдіть у собі сили відпустити людини.

Які відносини варто припинити?

У яких ще ситуаціях слід задуматися про розставання?

  • Якщо ваші стосунки побудовані на контролі і маніпуляції. Не дайте людині підпорядкувати вас собі і контролювати кожен ваш крок. Якщо ви зіткнулися з таким прикладом деспотичного впливу, краще припинити стосунки.
  • Якщо партнер не поважає вас – постійно принижує вас, критикує ваш зовнішній вигляд і вчинки, робить неконструктивні зауваження.
  • Якщо людина з якоїсь причини соромиться ваших відносин – не бере вас з собою в компанію, не хоче знайомити з друзями, тримає ваші стосунки в таємниці. Кохана людина повинна пишатися вами.

Звичайно, сказати «прощавай» людині, з якою пов’язано безліч спогадів, нелегко. Прийміть це рішення з упевненістю, що ви робите правильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *