6 продуктових компаній, які труять нас кожен день

Чи знаєте ви, що їсте?

Велика частина всіх продуктових компаній, що наших, що імпортних, тоннами закуповують харчові добавки, ароматизатори, барвники, консерванти, ГМО, гормони і токсини.

Попутно вони платять мільйони доларів піарникам за те, що ті “відмивають” їх імідж у пресі та на телебаченні. Взяти хоча б історію з ГМО: як часто вам доводиться чути, що їх шкода не доведений?

Тому ми хочемо розповісти вам про деякі факти щодо популярних виробників харчування, які допоможуть вам ставитися до їжі не так безтурботно.

1. Kraft Foods
6 продуктових компаній, які труять нас кожен день

Бренди: Milka, Toblerone, Alpen Gold, “Корона”, Jacobs, Carte Noire, Maxcafe і Maxwell House, сир Philadelphia, Picnic, Dirol, Halls.

Ви знаєте, що красивий золотистий відтінок льодяникам Halls надає красітельYellow No. 6, який пов’язують з гіперактивністю, астмою, захворюваннями шкіри і навіть рак? У 2013 році Kraft пообіцяв американському суду відмовитися від використання штучного барвника, але пізніше компанію звинуватили ще й у наявності ГМО в продуктах, на упаковці яких це не вказувалося. Також ця компанія активно бореться проти правил, що вимагають маркування деяких потенційно небезпечних інгредієнтів харчових продуктів.

Зрозуміло, все, що робить Kraft Foods – це ще й продукти високого ступеня переробки: в них багато жиру, цукру і натрію (підсилювач смаку).

Так, і ще: 18 березня 2015 Kraft віддувалась за те, що в 6,5 млн коробок її сиру Mac N ‘знайшли елементи небезпечних металів.

2. Heinz

6 продуктових компаній, які труять нас кожен день
Бренди: Heinz, “Пікадор”, “Моя сім’я”, “Сільська”, Lea & Perrins.

Heinz недавно програв судовий процес у справі про хибну рекламі. Компанія “відмивала” імідж генно-модифікованих продуктів в пресі. З вуст її піарників громадськість почула багато брехні.

Крім того, журналісти знають, що при виробництві своїх продуктів Heinz використовує томатний концентрат, дистильований оцет, сироп з високим вмістом фруктози, кукурудзяний сироп, сіль і купу ароматизаторів.

Кожен шприц цього класичного кетчупу містить пестициди, нейротоксин ДФУ, багато цукру і солі. Всі вони разом виснажують організм, виводять з нього корисні мінерали, зневоднюють тіло.

3. Coca-Cola

6 продуктових компаній, які труять нас кожен день
Бренди: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Nestea, Burn, Gladiator, Rich, Добрий.

Звичайно, ви думаєте, що ми не зможемо вас нічим здивувати. Ви і так ніби як знаєте, які проблеми викликає кола.

Але ми все одно нагадаємо.

Газований напій цієї компанії містить понад 15 хімічних добавок: E150D, E952, синтетичний замінник цукру, і масу інших. Всі вони шкідливі, а деякі були заборонені в ряді країн ще в 1969 році. E950, наприклад, ацесульфам калію – він в 200 разів солодше цукру, викликає залежність і шкодить вашим серцево-судинної та нервової систем. E951 – ще один замінник цукру, викликає склероз і навіть епілепсію. E338 або ортофосфорна кислота – викликає роздратування шкіри і очей. E211 або бензоат натрію – з’єднання, яке, за даними одного дослідження, руйнує нашу ДНК.

4. Nestlé

6 продуктових компаній, які труять нас кожен день
Бренди: Nestle, Fitness, Nescafe, Nesquik, вівсяні каші “Бистров”, цукерки “Росія”, Maggi, Nuts, KitKat, БонПари.

Nestle – одні з трьох міжнародних компаній, яка використовує ГМО навіть у дитячому харчуванні. А ще цю компанію якось викрили у використанні промислового отрути меламіну. Це хімічна речовина, яка за даними китайського уряду, в 2008 році забрало життя 50 тис. Дітей.

Purina – один з брендів, який належить цій компанії, виробляє їжу для собак. У його відношенні був колективний позов з боку споживачів. Компанію звинувачували у використанні пропиленгликоля – компонента автомобільного антифризу. Позов подавали власники 3000 собак.

5. Kellogg’s

6 продуктових компаній, які труять нас кожен день
Бренди: Coco Pops, Miel Pops.

В одній тільки Каліфорнії, Вашингтоні та Орегоні ця компанія витратила понад 1 млн доларів на пропагандистську кампанію на підтримку ГМО. Воно й не дивно: всі її продукти містять генно-модифіковані продукти, гліфосат і деякі токсини.

6. PepsiCo

6 продуктових компаній, які труять нас кожен день
Бренди: Pepsi, Mirinda, 7UP, Mountain Dew, “Російський дар”, Lipton Ice Tea, Adrenaline Rush, “Аква Мінералі”, “Джерела Росії”, “Єсентуки”, “Привіт”, Tropicana, Тонус, J7, “Я” , “Улюблений”, “Веселий молочник”, “Кубанська корівка”, “Будиночок в селі”, ХрусTeam, Cheetos, Lay’s, “Здрайвери”, “Агуша”, “Слов’яночка”, “Смачненько”, “Диво”, ” Садочок “, Sandora.

Як і Coca-Cola, ця компанія теж отримувала попередження від американської влади про неприпустимість використання канцерогенів. Тим не менше, переважна більшість пляшок з напоями Pepsi досі містять 4-метілімідазол, який провокує рак.

PepsiCo активно протестує проти ГМО-маркування на всіх продуктах, інвестує мільйони в знаменитостей, які розповідають, ніби дієтична кола допомагає схуднути. Дослідження, проведене в 2014 році, також показало, що компанія закуповує набагато більше фруктози, ніж вказує на своїх упаковках з готовою продукцією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *