6 ознак того, що ваш кіт вас любить + відео

Як відомо, собаки досить бурхливо висловлюють свою любов до господарів. Вони привітно виляють хвостом, кидаються до них при зустрічі і тикаються в долоні вологим носиком. Коти ж являють собою повну протилежність. Вони часто поводяться відчужено і можуть цілий день проспати клубочком в затишному місці. Однак це зовсім не означає, що вони вас не люблять. Просто проявляють вони свою прихильність по-іншому. Ветеринар і фахівець з поведінки котів Карлос Сіракузи з Пенсільванського університету розповів про 6 способах, якими коти висловлюють свою любов:

1. Ваш кіт не вибігає з кімнати, коли ви в неї входите

Сприймайте присутність вашого вихованця в кімнаті з вами як комплімент. Будучи за своєю природою хижаками-одинаками, коти показують свою довіру і любов до вас вже тільки тим, що можуть спокійно спати у вашій присутності.

2. Ваш кіт походжає з високо піднятим, злегка закрученим хвостом

Коли кіт радий бачити іншого кота або людини – він сигналізують про це високо піднятим хвостом. Точно так же маленькі кошенята вітають свою маму.

3. Ваш кіт мружиться або повільно закриває очі

Приголубте кішку – і вона замружиться від задоволення. Цей жест називається «котячим поцілунком» і є одним з найбільш характерних проявів прихильності.

4. Ваш кіт вилизує ваше обличчя або намагається поправити вашу зачіску

Хоча на дотик шорсткий котячий мова може бути і не дуже приємним, якщо ваш кіт вас вилизує – це однозначно говорить про близькість між вами.

5. Ваш кіт любить тертися про вас щоками

Коли кіт треться об ваші ноги або особа – він «позначає» вас, як друга. Справа в тому, що він виділяє таким чином феромони і залишає на вас свій запах.

6. Ваш кіт приносить вам «подарунки».

Якщо ваш кіт залишає у вашого порога мертвих мишей або іншу живність – він тим самим показує, що відноситься до вас, як до члена своєї сім’ї. Однак для безпеки вашого кота і тварин ваших сусідів, краще все-таки тримати свого кота в будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *