10 найбагатших у світі домашніх вихованців

Легендарний кардинал Рішельє заповів все своє майно 14 котам, а соліст групи «Queen» Фредді Мерк’юрі залишив велику суму грошей у спадок своїм домашнім вихованцям. Але список чотириногих щасливчиків куди більше. Сьогодні ми розповімо про домашніх тварин, які не просто купаються в розкоші, але і входять в топ-10 найбагатших домашніх вихованців

Кішка Тинкер

Маргарет Лейн і кішка Тинкер
10 найбагатших у світі домашніх вихованців

Безпородної і бездомною кішці Тинкер було вісім років, коли її підібрала нині покійна Маргарет Лейн. У літньої жінки не було дітей, і її майно приблизно оцінювалося в £ 586 000. Коли місіс Лейн померла, виявилося, що бездомної кішці в заповіті був залишений великий будинок у північному Лондоні і цільової фонд в £ 100 000. У заповіті було зазначено, що в якості піклувальників кішки повинні виступати сусіди старенької – Енн та Євген Вітлі.

Мальтійська болонка Трабл

Леона Хемслі і болонка Трабл
10 найбагатших у світі домашніх вихованців

Коли світська левиця Леона Хемслі померла, її сім’я була в шоці – улюбленої собачці Леони було залишено спадщину в $ 12 млн. Онуки Хемслі подали в суд, заявляючи, що старенька попросту збожеволіла. Суддя пізніше ухвалив, що собака може отримати всього $ 2 млн. Проте, перед тим, як Трабл померла в 2012 році, надходили регулярні загрози в тому, що Леону викрадуть. Це призвело до того, що собаку цілодобово охороняли.

Френкі, Ані і Пепе

Френкі, Ані і Пепе
10 найбагатших у світі домашніх вихованців
Таємний благодійник залишив 9 млн євро щасливому сусідові Леніс Патріку, щоб піклуватися про його собаці і двох кішках. Ці тварини-мільйонери щасливо живуть разом у будинку вартістю 10 млн євро в Сан-Дієго і отримують на утримання з цільового фонду 100,000 євро в рік. Патрік живе по сусідству, щоб переконатися, що у Френкі, Ані і Пепе є все, що їм потрібно.

Ретрівер Понтіак

Бетті Уайт і pетрівер Понтіак
10 найбагатших у світі домашніх вихованців

90-річна актриса Бетті Уайт і раніше знімається у фільмах. Недавно Бетті створила цільовий фонд в $ 5 млн для догляду за її улюбленим золотистим ретривером по кличці Понтіак.

Курка Гігу

Курка Гігу грошей не клює
10 найбагатших у світі домашніх вихованців

Спадщина дістається не тільки кішкам або собакам. Черговий мільйонер – це… курка. Магнат-видавець Майлз Блеквілл включив в заповіт улюблену курку Гігу, до якої він ставився буквально як до своєї дитини. Курка отримає $ 10 млн.

Томмазо

Римський мільйонер Томаззо
10 найбагатших у світі домашніх вихованців

Покійна Марія Ассунта підібрала цю 4-річну бездомну кішку на вулиці Рима. Багата бездітна вдова італійського магната нерухомості померла в грудні 2011 року, передавши $ 13 млн доларів Томмазо. Кішці зараз належать усі банківські рахунки і нерухомість в Римі, Мілані і Калабрії, Італія. Перед смертю Марія Ассунта попросила своїх адвокатів знайти асоціацію із захисту тварин, яка буде доглядати за кішкою.

Блекі

Блекі – улюблений кіт мільйонера-відлюдника
10 найбагатших у світі домашніх вихованців

Блекі потрапив в Книгу рекордів Гіннесса, як найбагатший кіт у світі, Блекі успадкував $ 25 млн від мільйонера-відлюдника Бена Рі. Згідно із заповітом, кіт повинен отримувати «все найкраще».

Калу

Счасливчик Калу
10 найбагатших у світі домашніх вихованців

Патрісія О’Ніл, дочка графині Кенморской і олімпійський чемпіон з плавання Френк О’Ніл врятували травмовану мавпу Калу, яка була прив’язана до дерева в Заїрі. Зараз Калу живе в маєтку своєї власники в Південній і повинна успадкувати ще $ 90 млн. Пізніше було виявлено, що Патрісія переписала на Калу все своє багатство, бо вона хотіла насолити чоловікові і переконатися, що він не отримає ні копійки від її стану.

Спаніель Тобі Раймс

Елла Уенделом і її улюбленець
10 найбагатших у світі домашніх вихованців

Цей чарівний спанієль на $ 92 млн багатшими, ніж майже всі люди. Мільйонер Елла Уенделом настільки любила песика, що все життя купала його в розкоші і залишила йому увесь свій спадок.

Гюнтер IV

Гюнтер IV
10 найбагатших у світі домашніх вихованців

Коли німецька графиня Карлотта Ліберштайн померла, вона залишила своєї вівчарці Гюнтеру III $ 372 млн. Після того, як Гюнтер III помер, гроші були передані його цуценяті Гюнтеру IV.

Гюнтер IV є найбагатшим тваринним в світі, він живе в Маямі в колишньому особняку Мадонни і відпочиває на віллі на Багамах. Гюнтер IV веде екстравагантний спосіб життя. Так, пес недавно полюбив білі трюфелі по $ 1000 за штуку. Щодня на обід йому подають ікру та стейки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *