5 золотих питань для перевірки чоловіки

Як перевірити надійність чоловіки на першому побаченні?

Ці питання сформулював практичний психолог, автор і ведучий навчальних курсів про відносини між чоловіком і жінкою і фахівець з налагодження особистого життя Вадим Куркін. Вони допоможуть вам зрозуміти, чи підходить чоловік для серйозних стосунків. Щоб уникнути розчарувань, краще ставити їх вже на перших зустрічах і побаченнях.

1. Які в тебе найближчі цілі і плани?

Якщо у чоловіка немає найближчих цілей і планів (приблизно на 1-3 роки) то, швидше за все, перед вами “мамин синок” або ненадійний чоловік. Чоловіча енергія – це енергія руху вперед. І якщо чоловік прагне до більшого, щось планує, то це показує, що у нього є всі шанси досягти успіху в майбутньому.

2. Які твої плани і довгострокові цілі?

Довгострокові плани повинні відрізнятися від короткострокових. Це вже плани на 3-5 і більше років. Для перспективного і надійного чоловіка не складе праці змалювати вам ці плани. Особливо якщо ви будете проявляти щирий інтерес до його розповіді.

3. Як ти дивишся на наші стосунки?

В контексті цього питання важливо зрозуміти, які цінності цього чоловіка – чи він хоче сім’ю, як він ставиться до дітей, які у нього стосунки зі своїми батьками. Не бійтеся ставити це питання на першому побаченні, якщо, дійсно, хочете розібратися, чи підходить вам цей чоловік або перед вами черговий шукач пригод.

4. Що ти думаєш про мене?

На це питання чоловіки дуже часто відповідають стандартними фразами. Постарайтеся домогтися конкретики. Використовуйте навідні запитання, наприклад, “а чому ти вважаєш мене такий?”, “а що тебе навело на цю думку?”, “а як ти помітив у мене це якість?”. І якщо чоловік знаходить пояснення, згадує якісь приклади з вашого спільного проведення часу, то це значить, він вами, дійсно, зацікавлений.

5. Як ти ставишся до мене?

Це, мабуть, найскладніше питання для чоловіків, так як він звернений до сторони почуттів, а їм не завжди легко відкрито виражати свої почуття. Але якщо чоловік не може на нього відповісти, то, швидше за все, він вам нічого не відчуває, а просто хоче від вас щось отримати. Стандартні відповіді із серії “ти прикольна, крута, класна, кльова” теж не підходять. Його слова повинні допомогти вам відчути себе прекрасною, чудовою і дати вам зрозуміти, що ви йому не байдужі.

Надійний чоловік, який, дійсно, розраховує побудувати з вами серйозні стосунки, легко відповість на всі ці питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *