5 страшних задачок для розвитку інтелекту

Коли я була підлітком, моя старша сестра любила згадувати мені страшні задачки, а я намагалася їх відгадати.

Відбувалося це так. Сестра описувала мені ситуацію, в якій, як правило, хтось помирав, а мені треба було шляхом логічних міркувань здогадатися, як це сталося.

Ось деякі з цих завдань:

Завдання №1.

У пустелі був виявлений оголений труп чоловіка. В руці у нього знайшли зламаний сірник. Питання: що сталося?

Завдання №2.

Чоловік каже жінці: «Я тебе люблю». Жінка падає і вмирає. Чому?

Завдання №3.

Одна людина з міста А приїхав в місто Б. Пробув там кілька днів і поїхав на поїзді назад. Всі попутники помітили, що у нього було відмінний настрій. Але, не дивлячись на це, коли поїзд в’їхав у довгий темний тунель, людина викинувся з вагона і помер. Чому?

Завдання №4.

Стояв теплий літній, але вітряний день. Ромео і Джульєтта залишилися одні в кімнаті. Через якийсь час їх знайшли на підлозі кімнати мертвими. Навколо тіл були скляні осколки і вода. Що сталося?

Як дізнатися чи логічно ви мислите?

Завдання №5.

Один чоловік прийшов в елітний ресторан і замовив м’ясо пінгвіна. Чекаючи замовлення, він смакував велике задоволення. Але коли гурману довелося, нарешті, спробувати делікатес, він сильно засмутився, а потім дістав пістолет і застрелився. Чому?

 

Ну, як вам завдання? Жесть! Так? Але мені дуже подобався сам процес їх вирішення. Щоб знайти розгадку, я могла задавати сестрі питання, але тільки такі, які припускають односкладові відповіді «так», «ні» або «не має значення».

Для наочності опишу, як я «розбиралася» з голим людиною в пустелі (задача №1).

– Це турист, який заблукав?

– Ні.

– Це утікач, який переховувався від переслідувачів і заблукав?

– Ні.

– Він заблукав?

– Ні.

– Це відлюдник, який постився у пустелі?

– Ні.

– Його туди привезли і залишили виживати з одного поламаною сірником?

– Ні.

– Його вбили?

– Ні.

– Він помер своєю смертю?

– Ні.

– Він убив себе сам?

– Так.

– У нього була депресія?

– Ні.

– Щось було не в порядку з його головою?

– Ні.

– Він член якоїсь секти?

– Ні.

– Зламана сірник – це жереб, який вирішив його долю?

– Так.

– Сталася якась екстрена ситуація, в якій йому довелося пожертвувати своїм життям заради виживання інших?

– Так.

– У нього була зброя?

– Ні.

– Він отруїв себе?

– Ні.

– Він довго перебував у пустелі без води і їжі?

– Ні.

– Він розбився, стрибаючи з висоти?

– Так.

– Аааа! Літак терпів крах?

– Ні.

– Повітряна куля став втрачати висоту, і люди, які там знаходилися, спочатку викинули всі речі і одяг, але це не допомогло, тому довелося тягнути жереб, щоб вирішити, хто вистрибне?

– Так, так, так !!!

Деякі ситуації я розгадувала кілька днів. Сестра вперто не піддавалася на моє «здаюся» і не давала мені готових відповідей, тому доводилося думати і отримувати від цього задоволення.

Вам же я відразу даю готові відповіді, щоб ви могли згадати ці загадки друзям і близьким. Нехай розвиваються. А ви з розумним виглядом будете направляти їх розумовий процес, відповідаючи на численні запитання: «Так», «Ні» або «Не має значення».

Відповідь до задачі №2.

Чоловік і жінка були цирковими акробатами. Вони відпрацьовували номер під куполом цирку. Суть трюку полягала в тому, що чоловік повинен був утримувати в рівновазі спеціальний акробатичний жердину, на вершині якого стояла жінка. Чоловік ставив жердину собі на лоб. Будь-яке сказане в цей момент слово було загрожує втратою рівноваги. Він сказав: «Я тебе люблю». Вона втратила рівновагу, впала і розбилася.

Відповідь до задачі №3.

Людина, який їхав з міста А в місто Б, був сліпим. Метою його поїздки була зустріч з унікальним хірургом, який зробив людині складну, небезпечну операцію на очах. Сліпий прозрів, тому їхав додому дуже щасливий. Але коли поїзд проїжджав через довгий, темний тунель, людина вирішила, що він знову осліп, сильно засмутився, тому викинувся з вагона.

Відповідь до задачі №4.

Це моя улюблена загадка, тому що мало хто може відразу здогадатися, що Ромео і Джульєтта насправді не люди, а рибки. Вони плавали в скляному акваріумі, який стояв на підвіконні. Так як день був вітряний, сквозняком раптово відкрило вікно, акваріум впав і розбився, а рибки загинули.

Відповідь до задачі №5.

Це завдання сама кровожерна. Готуйтеся. Людині, яка відвідав ресторан, колись довелося опинитися в екстремальній ситуації в Антарктиді. З ним були його друг і кохана жінка, яка померла від голоду і холоду. Її закопали у сніг. Щоб вижити, чоловікам треба було чимось харчуватися. Одного разу друг приніс звідкись великий шматок м’яса і сказав чоловікові, що це пінгвінятіна. Вони їли її кілька днів, а потім їх знайшли і врятували. Минуло багато років. Чоловік захотів м’яса пінгвіна, пішов і замовив його в ресторані. Але смак ресторанного пінгвіна був зовсім не схожий на те, що він їв в Антарктиді. Чоловік здогадався, що один згодував йому тіло коханої жінки, не витримав цього удару і застрелився.

Жах! Так? Але не все так погано, є в мене пара задачок, де ніхто не вмирає і нікого не їдять.

Нестрашна завдання №1.

Одна людина зайшов в бар і попросив у бармена склянку води. Бармен дав йому попити і запитав: «Ну як?» «Ні, не допомогло», – відповів чоловік і збирався йти. Раптом бармен різко дістав пістолет і з криком «гаманець або життя» націлився на відвідувача. Той злякався, а потім сказав «спасибі», дав бармену на чай, люб’язно з ним розпрощався і пішов задоволений. Питання: що це було?

Відповідь. Відвідувач мучився гикавкою. Вода не допомогла. Але коли бармен налякав чоловіка, гикавка пройшла. За цей бармен отримав на чай, а врятований від гикавки людина був задоволений і щасливий.

Нестрашна завдання № 2.

Жінка кілька днів жила в готелі. Щоночі, коли вона засинала, її будив телефонний дзвінок. Той, хто дзвонив поводився дуже дивно: коли розбуджена жінка знімала трубку, на тому кінці дроту чувся зітхання полегшення, а потім зв’язок переривався. Чим пояснюється дивна поведінка того, хто дзвонив вночі жінці?

Відповідь. А на цю задачку готової відповіді не буде. Спробуйте знайти його самі. Ви зможете. Я в вас вірю. Задавайте питання в коментарях, але не забувайте, що за правилами розгадування цих загадок я можу відповідати тільки односкладово: «так», «ні» або «не має значення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *