5 способів подорожувати по світу безкоштовно

Навряд чи можна зустріти людину, який не хотів би подорожувати по всьому світу. І також непросто знайти того, хто може запросто дозволити собі часті закордонні поїздки. Велика частина людей має середній дохід, а відпускних ледь вистачає на Єгипет або Туреччину, так що про пригоди в далеких куточках світла їм залишається тільки мріяти. Невже так? Зовсім ні! Є кілька чудових способів урізноманітнити своє життя, відправитися в безкоштовне подорож, весло провести час і навіть завести нові знайомства.

Спосіб 1. Волонтерство

Волонтери потрібні постійно і по всьому світу. Волонтерами називають людей, які виконують певні громадські роботи абсолютно безкоштовно, на добровільних засадах. В світі існують декілька організацій, які набирають групи добровольців для роботи в різних куточках світу. Так, волонтери з організації «Turtle Teams» допомагають морським черепахам. Організація «Conservation Volunteers» з Австралії і Нової Зеландії набирає добровольців для захисту Conservation Volunteers набирає добровольців для догляду за зникаючими видами рослин та захисту дикої природи. А волонтери з всесвітньо відомої організації ООН допомагають людям з різних країн, які пережили стихійні лиха.

Спосіб 2. Допомога у веденні господарства

Іншим поширеним способом безкоштовно побачити світ, а заодно і допомогти деяким людям є безоплатна допомога у веденні господарства – здебільшого це робота на фермах і плантаціях. Фермери зі всього світу готові запропонувати вам дах і їжу за те, що ви будете надавати їм різноманітну допомогу, таку як посадка або збір урожаю, догляд за домашньою худобою і т. д. Умови робіт розрізняються в залежності від того, чи хочете допомагати на ранчо в Техасі або на виноградної плантації на півдні Франції.

Іншим видом допомоги по господарству виступають організації, що надають можливість жити і безоплатно працювати в міському середовищі. Це можуть бути лікарні і церкви, дитячі будинки або громадські центри. Список робіт досить широкий: ви можете займатися з дітьми, та реконструювати старі будівлі, і допомагати екологам у захисті навколишнього середовища. Найвідоміша з таких волонтерський організацій – Корпус Миру («Peace Corps»). Також можна виділити організацію «Help Exchange», на офіційному сайті якій представлений широкий вибір країн і видів робіт.

Спосіб 3. Життя серед місцевих

Існують організації (наприклад, «Livejournal»), надають унікальну можливість для всіх бажаючих поринути в побут місцевих жителів, проживши деякий час в іноземній родині. Приймаюча сім’я розміщує вас у себе абсолютно безкоштовно, надає всіляку допомогу в освоєнні мови і огляд визначних пам’яток, а у відповідь чекає лише подяку у вигляді невеликої допомоги по господарству. Програма дуже популярна, тому що дозволяє не тільки провести час в іншій країні цікаво і майже безкоштовно, але і інтегруватися в чужу культуру, а не просто відвідати з гідом кілька екскурсій.

Спосіб 4. Навчання англійської мови

Якщо ви фахівець в англійській мові або хоча б знаєте його досить добре, щоб зуміти навчити йому інших, то вам будуть цікаві деякі організації, що набирають добровольців в країни третього світу для навчання дітей і студентів з бідних верств населення іноземної мови.

Спосіб 5. Піший туризм

Популярна організація «Trip Leader for HF Holidays» набирає добровольців, охочих відправитися в піший туризм по різних куточках Європи. Програма розрахована на привернення уваги до проблем навколишнього середовища і надає надзвичайні можливості для цікавого відпочинку, яскравих вражень та знайомств з безліччю людей з різних країн світу.

Подорожі роблять наше життя більш різноманітною і дозволяють по-новому поглянути на багато речей. Звичайно, не всі можуть дозволити собі забронювати номер в дорогому готелі, сісти на літак і полетіти в райський куточок світу. Але той, хто по-справжньому хоче подорожувати, завжди знайде спосіб, навіть якщо у нього в кишені зовсім немає грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *