5 простих способів пити більше води

Вам відомо, як важливо щодня пити достатню кількість води, щоб зберегти здоров’я і підтримати себе в хорошій фізичній формі. Але чим більше ви стараєтеся, тим важче буває дотримуватися цього правила. За статистикою США, 43% дорослих п’ють менше чотирьох склянок води на добу.

Гідратація дуже важлива для детоксикації організму, для підтримки високого рівня енергії і для зміцнення імунної системи.

Ось п’ять простих способів, які допоможуть вам пити більше води щодня:

  1. Пийте воду відразу після пробудження

Як тільки прокинетеся, випийте склянку води. Поставте його на тумбочці біля ліжка і відразу після пробудження випийте воду. Тримайте постійно під рукою стакан води і пийте воду щораз, як ваш погляд на нього натрапить.

  1. Додайте аромат фруктів

Якщо хочете збагатити смак води, додайте в склянку з водою фрукти і навіть овочі: кавун, ананас, ягоди, цитрусові, огірки або м’яту. Дуже смачно поєднання малини з лаймом.

Яка вода допоможе скинути зайву вагу?

  1. Купіть собі графин або іншу цікаву ємність для води

Якщо новий одяг змушує вас почувати себе більш енергійними та впевненими, зробіть це і з ємністю для води. Наприклад, для фітнесу візьміть собі модний посудину для води, який додасть вам впевненості. Для дому ви можете купити найцікавіший глечик, який побачите в магазині.

  1. Слідкуйте за своїми успіхами

Важливо почати пити більше води, але ще важливіше закріпити надовго цей успіх. Так що, поки регулярне споживання води не перетвориться на звичку, від якої ви не зможете відмовитися, стежте за своїми успіхами і підбадьорюйте себе протягом усього цього періоду.

  1. Завершіть свій день чашкою чаю

Хоча вода сама по собі справжній еліксир здоров’я, гідратація трав’яним чаєм має додаткові переваги. Додайте трохи лимона в гарячу воду, і таким чином ви будете стимулювати імунну систему. Крім того, ви зможете тримати свою вагу під контролем і виводити токсини з організму.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *