5 правил хороших сновидінь

Хороший сон не можна замовити, але можна посприяти. Ми розповімо, що допоможе позбутися від поганих сновидінь.

Навіть у сучасному світі люди ще не знайшли відповідь на питання чому нам сняться сни. Існує багато версій: нібито вони відображають наші емоції і переживання, можливо, служити провісниками долі або це своєрідна перезавантаження для мозку, якесь очищення.

Що потрібно для хороших сновидінь?

1. Зручне положення

Для хороших сновидінь дуже важливо зручне положення і місце (ліжко), де ви проводите практично половину свого дня. Важливо, щоб матрац, подушки і ковдру були комфортними. Також часто буває, що подружжя заважають один одному спати: хтось тягне на себе ковдру, виштовхує з ліжка, хропе і т.д. Розв’яжіть цю проблему за допомогою домовленостей, окресливши кордону. Наприклад, щоб не було проблем з ковдрою, хай їх буде два, якщо тісно на одному ліжку, час купувати нову, велику і т.д.

2. Без ситної вечері

Щоб бачити хороші сни і висипатися, необхідно робити останній прийом їжі мінімум за 4 години до сну. Якщо не виконувати це правило, тоді коли ми лягаємо спати, травна система продовжує свою роботу. До того ж, якщо пізню вечерю був рясним, вранці ви прокинетеся з неприємним відчуттям важкості в шлунку, так як травні процеси в нічний час сповільнюються.

3. Свіже повітря

Всім відомо, якщо приміщення не часто провітрюється і повітря застоюється, починається запаморочення. Для нормального функціонування організму необхідно, щоб клітини насичувалися киснем. Таким чином, поліпшується кровоносна система, з’являється ясність розуму і активізується обмін речовин. Для хороших сновидінь обов’язково провітрюйте кімнату. Причому не важливо, яка температура за вікном – +30 або -10. Не бійтеся морозного повітря, він здатний вбивати віруси.

4. Приємні думки

Як правило, якщо нас щось сильно турбує, це відбивається на наших сновидіннях. Нам починають снитися жахливі картини, часом мало пов’язані між собою. Людина може кілька разів за ніч прокидатися і знову засипати. Не дивно, що після такої ночі він почувається в прямому сенсі слова розбитим.

Щоб снилися гарні сни, рекомендуємо залишати всі тривоги на ранок. Якщо дурні думки лізуть в голову, постарайтеся подумати, помріяти про щось приємне. Наприклад, про відпочинок на морі, про майбутнє і т.д.

5. Тиша

Дуже складно заснути, якщо в кімнаті є сторонні звуки. Сновидіння завжди буде порушувати цокання годин, не вимкнений ноутбук, телевізор і т.д. для хороших снів необхідна абсолютна тиша. Також не варто забувати про світло. Вимкніть нічник, закрийте щільно жалюзі та двері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *