5 порад початківцям вегетаріанцям

Добре, якщо ви живете в родині, де ніхто не їсть м’ясо. Тоді вегетаріанство для вас природно. Складніше тим, у кого вдома м’ясо їдять. В цьому випадку добре якщо є друзі – вегетаріанці. Нерідко можна почути про випадки відмови від м’яса молодими людьми і навіть дітьми з причин, незв’язаним ні з пропагують вегетаріанство книгами, статтями та фільмам.

1. Не привертайте до себе уваги, розповідаючи про те, що ви вже «цілих три дні» на вегетаріанській дієті. Ви значно заощадите свої душевні і фізичні сили, які можуть бути витрачені на опір глузуванням і дурним питань, якщо підете на невелику хитрість.

Ніяк не афишируйте, хоча б перші 2-3 місяці, того, що ви не їсте м’яса. Маскується. За ці три місяці спостерігайте за собою, за своїм мисленням, за своїм світосприйняттям, за своїм здоров’ям.

Тим, хто буде, до вас приставати (ви здивуєтеся, з якою завзятістю)«А що це у нас поручик Ржевський від сосисок відмовляється?» Або «Їж котлету, а то не виростеш! Їж, я сказала!!!» ви м’яко говорите, наприклад, щось типу «Просто не хочеться зараз. Я, може, потім…»

Дізнайтесь: як швидко почистити апельсин і не прикладати багато зусиль?

2. Подивіться фільм «Земляни». Фільм дивитися непросто. Твердо подивіться хоча б один раз в житті і зробіть свої висновки. Після перегляду даного фільму розумієш наскільки прийняте зараз за норму поводження з тваринами жорстоко. Виявляється, багато допускають думку, що іноді тварин вбивають «ласкаво, з теплом, любов’ю і справжньою турботою». Звучить абсурдно, але це так.

Ну, не вбивають тварин з любов’ю і турботою! Над ними знущаються з моменту їх появи на світ і до останньої передсмертній судоми.

3. Насолоджуйтесь нової чистотою вашого тіла. Так, сучасні злочинці від науки роблять все можливе, щоб ми забули, що їжаце будівельний матеріал для нашого тіла. Що частини того, що ми їмо, стають нашою шкірою, кістками, волоссям… З часом клітини вашого тіла, зроблені з трупів, помруть, а на їх місце «вбудуються» нові, зроблені, наприклад, з смачних спілих яблук. Ви стаєте все чистіше з кожним днем вашого вегетаріанського стажу. Це можна тільки відчути.

4. Визнайте тягу до м’яса продуктів харчової залежністю. Так, це типу куріння. Клітини тіла, зроблені з трупного м’яса, просять ще трохи дохлятини. Не йдіть у них на поводу. Вам це не потрібно. Ви – Людина.

5. Ваші шанси на щасливе життя підвищилися. Згідно законам карми, або називайте це явище як вам завгодно – зроблене нами до нас обов’язково повертається в примноженні вигляді. Тепер з вас не зроблять раба, з вас не «знімуть шкуру» і не «з’їдять». В світі все справедливо, і навіть те, що нам іноді здається несправедливим, теж є справедливим і має під собою абсолютно чітку основу. Один з постулатів цієї основи – свобода вибору. Зробіть свій вибір – відмовтеся від м’яса на користь природної для людини рослинної їжі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *