4 міцних поради, як вибрати хороший кавун

Найбільш пізні сорти кавунів дозрівають тільки в кінці вересня, так що в тебе є ще сила-силенна часу провести кавуновий сезон достойно. Якщо, звичайно, уважно прочитаєш наші поради.

Мікророзмноження

Вибирай кавун виключно за зовнішніми якостями, не дозволяючи продавцеві вирізати в кавуні пірамідки, кружечки і сердечка. Своїм не дуже-то стерильним ножoм він може занести в нього непотрібні мікроорганізми, адже м’якоть кавуна відмінна середу для швидкого розмноження мікробів. Кавун, звісно, не стане від них важче, але ризик для здоров’я з’явиться.

Зустрічні смуги

Корка дозрілого соковитого кавуна, як і хороший телевізор, буває контрастною. Світло-зелені смужки на ній повинні чергуватися з темно-зеленими, в крайньому випадку – навпаки. Таке колірне розмаїтість говорить про те, що кавун ріс хорошим хлопчиком і повний поживних речовин. Також кожен поважаючий себе кавун повинен мати біле родима пляма на боці. Чим воно світліше, тим довше кавун лежав на баштані, набираючись сил.

Якщо, все ж таки ви стали вегетаріанцем, дізнайтесь про декілька порад початком вегетаріанцям.

Головне – хвіст

У всіх кавунів є хвостик, який не дозволяє їм просто взяти і покотитись з баштану, прихопивши заощадження батьків. Коли баштанної богатир дозріває, цей хвостик пересихає і розламується. Чим сухіше і млявими хвіст у обраного тобою кавуна, тим більше впевненості в тому, що він дозрів на грядці, а не в контейнері по шляху на ринок.

Клацай

Щоб перевірити на зрілість сподобався тобі кавун, необов’язково утрамбовувати його як сніжок. Хороший кавун повинен глухо відгукнутися навіть від щигля через що утворилися в процесі дозрівання мікропорожнеч. Якщо резонансу – нуль, можеш з розумним виглядом кинути продавцеві: «Ай-яй-яй, мікропорожнечі-то ще не сформовані», а потім з гордим виглядом попрямувати до сусіднього торговцю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *