4 головні пастки духовної практики

Незважаючи на велику кількість в мережі інформації про те, що таке духовна практика, навіщо вона потрібна, як слід і не слід практикувати, більшість практикуючих сидять в одних і тих же пастках!

Пастка №1: Вчення вас може просветлить.

Чому? Бо шлях кожного абсолютно унікальний, а егрегор повинен стригти всіх під одну гребінку, щоб существовать.Такого не буває! Егрегор, створений навколо якоїсь людини, а потім, і знання, спочатку вам дає, а потім починає забирати ваші сили на своє підтримання. Будь то буддійський, слов’янський, ведичний, йогічний, православний, психологічний або якийсь інший егрегор, не важливо. Це завжди незалежна від людини енерго-інформаційна сутність, яка з певного моменту починає його “​​є”.

Навіть, якщо вам кажуть, що це ваше коріння, генетика пам’ятайте, що генетика – це тільки ваші фізичне і ефірне тіла, а ви – це насамперед дух єдиний з усім і душа, яка використовує напрацювання цього роду, щоб виконати свої власні унікальні завдання .

Навіть, якщо вам кажуть, що це століттями зарекомендувала себе лінія наступності, пряма передача чи це ваша рідна релігія.

Зараз сюди ж можна віднести і вегетаріанство, так як воно перетворилося з системи оздоровлення в ідеологію.

Без адекватного Майстри (тобто не любителя потеревенити про духовне або фанатика модних течій, а реалізованого по життю людини!), ви самостійно в Учення нікуди не просунетеся, звичайно, якщо ви самі не Майстер. Обов’язково потрібен носій єдиної системи знань!

Пастка №2: Техніка, практика або медитація можуть вас просветлить.

Колекціонувати техніки безглуздо, їх є мільйон різних, принцип скрізь один і той же, і якщо немає енергії, нічого працювати не будет. Це можливо, але варіант 1 на мільйон, також як вас може просветлить і яке-небудь місце на планеті Земля, де енергетика вам 100% підходить, або якийсь чоловік, которийавтоматіческі вас доповнить до просвітленого стану, або якесь інше збіг обставин.

Для того, щоб техніка нам чимось допомогла, потрібно як мінімум:

1. Енергія (канал), тобто, щоб людина прибував в хорошому ресурсному гармонійному стані, коли всі чакри «працюють» одночасно;

2. Потрібна правильна мета і мотивація, розуміння як, навіщо і чому, потрібно бачення наслідків для себе;

3. Потрібно щире бажання розвиватися;

4. Потрібен реалізований людина, яка буде вас підстраховувати, якщо щось піде не так.

Техніка повинна підбиратися конкретно для вас у вашій поточної ситуації, враховуючи всі особливості вашої індивідуальності, особистості і взагалі життя. Також можна використовувати спеціально підібрані періоди часу, астрологически сприятливі для практики на ті чи інші теми.

Більшість же технік, пропонованих як «універсальні» для всіх, під егідою якого-небудь вчення, або нічим вам не допоможуть або навіть можуть нанести шкоду!

Пастка №3: Вас може просветлить інша людина.

Звичайно для 99% людей перебування в ментальному тілі – це рідкість, і може бути сприйнято суб’єктивно як чудо. Але і до теперішнього Майстру потрапити – це теж дуже рідкісна удача. Тому що деякі люди, взагалі не розуміючи принципів розвитку в своєму егоїзмі, усвідомлено не хочуть підкорятися комусь і шукати Майстра. Не хочуть просити Всесвіт, щоб вона їм Майстри дала. Якщо раптом вам пощастило зустріти реалізованого по життю людини, то максимум, що він може для вас зробити (якщо по вашій благої кармі, він раптом захоче), створити в вас стан реалізованої особистості, то є «закрити» бажання нижніх 3 тел: Фізичного, Ефірного і астрального. Тобто, іншими словами, видавити вас в ваш Ментал, де ви повинні будете розбиратися вже самостійно.

У підсумку практика таких людей перетворюється в нескінченну колупання в астральному плані. Звичайно за умови, що у людини немає достатньо напрацювань з минулих життів, щоб самостійно почати освоювати Ментал. Але це в нашому світі велика рідкість.

Інша людина вас може просветлить тільки в одне єдиному випадку – якщо у вас буде з ним індивідуальна сполучуваність по всіх чакр відразу. Тоді спілкуючись з ним, ви будете розвиватися значно швидше, і якщо не зверне зі шляху, то просвітлиться. При чому людина не обов’язково повинен бути Майстром, просто важлива сполучуваність.

Приклад такого шляху Рам Цзи.

Пастка №4: Ніщо не може мене просветлить, я повинен сам всього досягти.

Просветлить вас насправді може тільки Бог або Все, Всесвіт, Єдиний Закон, Мир і т.д. Самі ми вийти за рамки наявного у нас досвіду не можемо за визначенням, не дозволить програмне забезпечення тушкі. По-перше, тут треба зрозуміти, що тільки вкрай заплутався в своєму егоїзмі людина може так думати.

По-друге, є формула руху по Духовному Шляху, єдина для всіх існуючих, як відкритих, так і закритих навчань і шкіл:

Майстер + Система + Медитація + Уважне життя = Духовний Шлях.

Про перші три я вже згадав, залишається сказати тільки про уважне життя. Без неї просвітлення неможливо, як б не силкувалися досягти його в медитації або йоги, ви тільки лише тимчасово «вилетите» в кайф, а потім вас повернуть назад, щоб ви виконували тут на Землі свої безпосередні завдання і служили б Миру тим інструментом, яким вас тут задумали!

Уважна життя – це індивідуальне життя кожного, вона включає в себе простройку соціальної, побутової, фінансової, творчої, сімейної та інших «звичайних» для всіх сфер життя, до бездоганного стану.

Згадаймо про термін Бездоганність і застосуємо його до своєї щоденної життя.

Як уникнути пасток?
Для гармонійної простройкі себе, і щоб уникнути зазначених вище пасток, ми повинні плекати в собі мудрість і любов до всього, що відбувається, бути максимально усвідомленими, робити якомога більше добрих справ, правильно самореалізовуватися по життю і бути внутрішньо і зовні гармонійними.

А далі – просто жити за принципом «Бог дасть …», або іншими словами «люби Бога і роби все, що хочеш». Обмежень ніяких насправді немає!

Як знайти Майстра?
Це питання відкрите для кожного, тому що, коли реальний Майстер з’являється у вашому житті, її інтенсивність різко зростає, тобто, як правило, загострюються всі невирішені проблеми, і не кожен витримати цей “стусан” готовий.

Якщо у ваше життя прийшов чистий людина, яка проводить божественну енергію, пов’язаний з тонкими планами, і ви з ним спілкуєтесь, то вся ваша соціальна життя стає проекцією вашого ставлення до нього. Тому що Бог – це дзеркало. Як ви до нього, за допомогою Майстра, так і Бог до вас через життєві ситуації.

Щоб знайти таку людину треба щиро просити Всесвіт, щоб вам його дали, щиро бажати. Ви можете зайти в розділ нашого сайту Реалізовані люди – там саме такі люди, які можуть бути істинними наставниками … Але чи зможете ви до них пробитися, перейнятися довірою, зуміти щось робити, що вам запропонують? – Це відкрите питання для кожного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *