27 стресових ситуацій, які не слід терпіти

Стресові ситуації, які нам слід припинити терпіти, щоб нарешті почати насолоджуватися щасливою, успішною і повноцінним життям!

Непотрібна терпимість в житті тільки відбирає енергію і сили, позбавляє можливості повноцінного існування. Ви не зможете насолоджуватися щасливою, успішною, повноцінним життям до тих пір, поки не припините витрачати всю свою енергію на терпіння неприємних вам речей. Пора зайняти тверду позицію.

На жаль, багатьом із нас доводиться терпіти різноманітні неприємні речі протягом тривалого часу. Якщо ви потрапили в одну з цих стресових ситуацій, де вам доводиться терпіти, ми настійно рекомендуємо припинити відчувати це почуття.

Як це зробити? Зараз про це й розповімо:

1. Негативне ставлення. – Обравши собі роль жертви, ви будете знаходити мільйони причин для постійних скарг і депресії. Захотівши стати щасливими, у вас з’явиться мільйон причин, щоб радіти і посміхатися.

2. Життєва драма. – Не судіть інших і не сплетничайте. Позбавтеся від негативу, не перетворюйте своє життя в драму. Налаштуйтеся на хвилю позитиву. Відкривайте близьким своє серце, а не думки. Життя занадто коротке, щоб витрачати її на плітки й обговорення проблем. Від цього тільки одні неприємності. Замість цього будьте вдячні за те, що маєте, і стаєте краще, ніж зараз.

3. Нав’язливі думки про те, що ви могли б бути добрішими. – Навіть найменше прояв доброти коштує більше, ніж найбільша намір. Ті емоції, які ви викликаєте у оточуючих, відображають вашу сутність. Зверніть на це увагу. Доброта – це дар, яким ви володієте. Спробуйте стати солодкістю в чиїйсь гіркоти і світлом в чиїйсь пітьмі. Спробуйте стати добрішими і чуйними.

4. Занижена самооцінка. – Якщо ви звернули увагу на відсутність поваги і любові з боку оточуючих вас людей, пора переосмислити свою поведінку. Можливо, ви підсвідомо ставите себе нижче інших. Швидше за все, ви своєю поведінкою, діями і навіть в розмові показали, що ваша думка нічого не варто. Пора виправляти ситуацію. Почніть себе поважати, поки ви цього не зробите, оточуючі не стануть сприймати вас всерйоз.

5. Хворобливе минуле не дає вам рухатися далі. – Перший крок на шляху до змін неможливий без остаточного розставання з минулим життям, яку вам доводилося попросту терпіти. Припиніть бути в’язнем свого минулого! Прямо зараз ви можете стати архітектором свого майбутнього! Вчіться на помилках, але не карайте себе за них. Зосередьтеся на перспективних можливостях, яким потрібно в першу чергу приділити увагу.

6. Через безперервної зайнятості ми перестаємо цінувати і насолоджуватися усіма принадами життя. – Заподіяння біль забути вкрай складно, але ще складніше буває згадати солодкість безтурботного життя. Біль залишає шрами, щастя – ні. Період відпочинку вже не вражає так, як раніше. А адже насправді навколо стільки прекрасного, чого ми вже не помічаємо. Краса є у всьому, варто тільки уважніше придивитися, і ви будете вражені, як раніше всього цього не помічали.

7. В очікуванні досконалості. – Скільки б ви не старалися, життя ніколи не буде досконалою. Навіть вкладаючи всю душу і серце, абсолютної досконалості досягти неможливо. Завжди будуть моменти невпевненості, будуть дні невдач, і це нормально. Сприймайте невдачі з легкістю, сприймайте їх як черговий виклик або життєвий урок.

8. Недолік особистої відповідальності. – Ситуації в житті бувають різні: позитивні і негативні. Не бійтеся нести за них відповідальність. Що б не сталося, ви здатні робити особистий вибір, сприяє зміні ситуації або способу її сприйняття.

9. Прагнення до повного контролю. – В молодості ми нерідко виснажуємо себе, намагаючись взяти на себе відповідальність за все, що відбувається навколо, контролювати події та оточуючих людей. Одного разу ви зрозумієте, що контролювати все неможливо. В цьому просто немає необхідності. Коли вас в черговий раз спіткає невдача в забезпеченні повного контролю над усім, значить, пора зупинитися. Задумайтесь, скільки непотрібних переживань ви додаєте себе, бажаючи все утримувати під особистим контролем, маніпулювати ситуацією, знайти ідеальні рішення виниклих проблем.

10. Почуття провини за те, що не робите більше, ніж могли б. – Задумайтесь, наскільки легше вам буде не картати себе за те, що не робите щомиті речі, які зобов’язані робити. Звичайно ж, щоб досягти бажаної мети, потрібно багато і старанно працювати. Але при цьому, ні в якому разі не потрібно лаяти себе за те, що не зробили більше, ніж могли. Вам потрібно знайти ідеальний баланс активності і відновлення, навчитися розслаблятися і відпочивати, робити перерви, коли в цьому є необхідність.

11. Думки про те, що щастя можна знайти тільки в майбутньому. – Майбутнє народжується щомиті як в думках, так і в діях. Зробити все, щоб воно було кращим, можна вже сьогодні. Досить чекати і говорити собі: «Якщо тільки …». Пора почати жити «не дивлячись ні на що».

12. Чи не усвідомлення того, що ви вже маєте. – Іноді ми дорікаємо себе та інших тільки через те, що акцентуємо увагу на втратах, а не на придбаннях. Отримуючи мале, ми хочемо більше. Отримуючи більше, ми хочемо ще більше. Але втрачаючи все, ми починаємо розуміти, що навіть дрібниці вже були дійсно великими речами. Тому не шукайте щось краще кожен раз. Замість того щоб шкодувати про те, чого не маєте, цінуєте речі, яких в інших може і не бути.

13. Кількість невдач перевищує число досягнень. – Ви турбуєтеся про те, що кількість невдач перевищує число ваших досягнень і успіхів? Спробуйте змінити ситуацію. Шукайте позитив у всьому, складіть свій список досягнень. І пам’ятайте, для того, щоб стати щасливою людиною, потрібно дякувати за те, що маєте, і шукати позитив навіть в невдачах.

14. Внутрішній опір. – Прямо зараз прийміть ситуацію гідно і з позитивом. Навіть якщо ви відчуваєте себе ніяково і дискомфортно, ви повинні прийняти те, що відбувається. Змініть своє ставлення до проблеми. Рано чи пізно все закінчиться, але вам буде легше пережити невдачу.

15. Не опускайте руки, коли щось не виходить. – Іноді кардинальні зміни в житті допомагають змінити чорну смугу невдач на більш позитивний період. Не дозволяйте невдач зламати вас. Життя складається з безлічі перевірок на міцність, які й допомагають людині визначити його справжню сутність і призначення. Знайдіть себе, продовжуйте рух вперед, удосконалюйтеся, гідно долаючи перешкоди.

16. Соціальна адаптація. – Кожен з нас відіграє певну роль у суспільстві, при цьому нерідко забуваючи або приховуючи свою справжню сутність, бажання і призначення. Відповідаючи вимогам суспільства, ми перестаємо бути вірними собі. Дуже важливо не загубитися! Ви не зможете залучити потрібних людей у своє життя до тих пір, поки будете прикидатися, поки будете кимось іншим, а не самим собою. Краще ставати як особистість самостійно, ніж адаптуватися і підлаштовуватися під колектив, який не цінує вашу індивідуальність.

17. Ви приділяєте занадто багато часу людям, які того не заслуговують. Прийміть той факт, що ви багато втрачаєте, коли турбуєтеся і приділяєте свого часу непотрібним людям. Хто вони? Чому вони заважають вам рухатися вперед? В першу чергу це ті особистості, які рідко приділяють час вам, а якщо і приділяють, то з певною вигодою для себе. Не дозволяйте тим, хто так мало робить для вас і стільки всього отримує натомість, впливати на ваше життя, віднімати у вас час, гальмувати в розвитку. Відчуєте різницю між тим, що ви отримуєте від них, і тим, чого справді заслуговуєте. Краще просто позбутися таких знайомих, ніж жертвувати чимось особистим, відчуваючи дискомфорт і невдоволення при кожному спілкуванні.

18. Непорядність. – Як у житті, так і в бізнесі репутація завжди важливіше зарплати, а авторитет цінується вище особистих амбіцій. Прояв непорядності по відношенню до оточуючих завжди тягне за собою подальше недовіру. Якщо з вами вчинили так одного разу, ви повинні пам’ятати, що ситуація може повторитися і надалі.

19. Надмірний гнів. – Той, хто дратує вас, знаходить над вами контроль. Ви повинні це пам’ятати. Іноді ми думаємо, що ненависть – це зброя проти наших же кривдників, але це зовсім не так. Це бумеранг, який заподіює шкоду нам самим.

20. Спори з суперечливими людьми. – Спілкування з негативними, суперечливими людьми сприяє нашому спустошенню. Чи не спілкуйтеся з людьми, що не заслуговують вашої уваги. Іноді навіть самі вагомі аргументи не сприймаються такими особистостями. Пам’ятайте, шлях до вашого душевного спокою лежить через ігнорування непотрібних вам, суперечливих людей, присутніх у вашому оточенні.

21. Обурення і невдоволення. – Прощати кривдникам потрібно не тому, що ці люди заслуговують прощення, а виключно заради свого ж спокою. Звільніть себе від нелегкого тягаря образи і рухайтеся вперед з цими людьми або без них.

22. Старі звички. – Не можна продовжувати свій шлях, грунтуючись на тому, що ви повинні робити тільки так, як звикли раніше. Якщо ви не робили по-іншому раніше, це не означає, що не варто спробувати змінити все зараз.

23. Безглузді скарги. – Скарги не допоможуть позбутися від роздратування. Знайдіть свій засіб позбавлення від цього почуття. Тільки сидячи і нічого не роблячи, тільки скаржачись на вчорашні події, завтрашній день краще не стане.

24. Вічні відмовки. – Чим шукати собі виправдання, зосередьтеся на тому, що можна зробити, щоб виправити ситуацію. Візьміть всю відповідальність на себе, рухайтеся вперед, незважаючи ні на що, дотримуйтеся цього правила кожен день.

25. Схильність рутині. – Найбільша життєва цінність – це досвід. Гроші приходять і йдуть, а отриманий досвід залишиться з вами до останнього подиху. Не бійтеся життєвих змін, сміливо приймайте кожен виклик, кинутий долею. Іноді відволіктися від рутини – це саме те, що вам потрібно.

26. Надлишок марного. – Іноді слід позбутися всього непотрібного і марного, щоб рухатися далі. Без жалю позбавляйтеся від речей і людей, які приносять з собою хаос. Саме так ви зможете позбутися й від багатьох складнощів, які випробовували раніше. Тільки після такої «чистки» ви, нарешті, зможете проводити більше часу з дійсно дорогими вам людьми, займатися справами, про які раніше мріяли. Позбавляючись від фізичного та розумового безладу, ви повинні залишити тільки основу – те, що принесе вам комфорт, спокій і комфорт.

27. Нещирі вибачення. – Вибачте, ви повинні не тільки говорити, але й доводити ділом, що готові виправитися. Не дозволяйте собі нещирість вибачень і не приймайте їх від оточуючих.

І пам’ятайте, у круговерті життєвих змін особистісний ріст повинен стати провідним фактором. Задумайтесь над цим прямо зараз. Перестаньте терпіти все те, що вам раніше доводилося терпіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *