23 відомі теорії змови

Однією з основних причин виникнення теорій змови є таємність, притаманна політичної та державної діяльності. Ідеал політики передбачає повну відкритість, але політична реальність ніколи не досягає і навряд чи здатна досягти її.

У сфері державної діяльності секретність функціонує на законних підставах. Поки ця сфера секретності, зразком якої є діяльність спецслужб, існує, публіка завжди буде мати підстави для того, щоб ставити під сумнів офіційні версії деяких значущих подій.

Нижче наведена підбірка із самих відомих теорій змови:

1. Посадка на Місяць підроблена в кінознімальному павільйоні в пустелі Невада.

2. Джон Кеннеді був убитий в результаті змови власних спецслужб (ЦРУ, ФБР), мафії та чинного тоді віце-президента Ліндона Джонсона, а також кубинських і росіянських найманців.

3. У 1947 р. при посадці в Розуеллі розбився інопланетний космічний корабель. На цьому місці була організована таємнича Зона 51. Очевидно, що уряд США все ще зберігає трупи інопланетян і проводить секретні експерименти над ними.

4. Космічні агентства всіляко приховують свідоцтва життя на Марсі.

5. Журнал «Man» наполягає на тому, щоб марихуана на території США була остаточно оголошена поза законом. Реальна причина протидії цьому полягає в тому, що рослина коноплі використовується при виробництві паперу, мотузок, медичних препаратів і тканини.

6. Атаки 11 вересня 2001 р. були організовані не терористами, а власними спецслужбами, щоб виправдати початок війни в Іраку.

7. Інверсійні сліди від літаків – це насправді речовини, які секретно розпорошуються над селищами і зерновими культурами в таємничих цілях.

8. Міжнародний аеропорт Денвер є центром Нового світового порядку. Там під землею знаходиться ціле місто.

9. Ісус Христос був одружений і мав принаймні одну дитину.

10. Підземне суспільство більш передових істот, що живуть при соціалістичної утопії і матріархат, використовує таємничу енергію «Вріл». У роки Другої світової війни цю технологію використовувала Німеччина, щоб створювати літаючі тарілки.

11. Автомобіль, який може їздити на воді, вже винайдений, однак автовиробники свідомо замовчують цей факт.

12. Цунамі в Індонезії в 2004 р. було викликано не силами природи, а застосуванням «цунамі – бомби» – підводного ядерного пристрою.

13. Землетрус 2010 р. на Гаїті було викликано випробуванням ядерної зброї.

14. Цифровий телевізійний сигнал використовується урядом для управління свідомістю мас.

15. СНІД розроблявся американським урядом як біологічну зброю. Під прикриттям програм із захисту здоров’я активно винищувалися чорношкірі, мексиканці, латиноамериканці, євреї і гомосексуалісти.

16. Барак Обама є «законсервованим» агентом мусульманської країни, а метою змови є контроль над США.

17. НЛО викрадають людей значно частіше, однак урядові агенти змушують свідків мовчати.

18. Менора, захоплена римлянами при взятті Єрусалима Титом в 70 р. н.е., все ще зберігається у Ватикані.

19. Президент США Франклін Рузвельт був обізнаний про план Японії напасти на Перл- Харбор в 1941 р., але зберігав мовчання, оскільки знав, що цей напад схилить американську громадськість до вступу США у війну.

20. Фторування питної води підвищує сприйнятливість людей до урядового «​​промивання мозку».

21. Ще до офіційно оголошеного першим космонавтом Юрія Гагаріна СРСР послав у космос багатьох космонавтів. Проте всі вони загинули, і ці нещасні випадки були засекречені.

22. Фарлеп – жеребець – переможець з Нової Зеландії та Австралії був отруєний у США в 1932 р.

23. П’єси, приписувані Вільяму Шекспіру, насправді були написані трьома авторами – Едуардом де Вером, Крістофером Марло і Френсісом Беконом, хоча можливо, що не всі з цієї трійці писали під псевдонімом Шекспір​​.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *