10 порад, як швидко вивчити мову від знав 16 мов людини

В умовах глобалізації знання іноземної мови є річчю природною і необхідною. А знання декількох мов дає масу переваг!

Напевно, кожен, хто намагався вивчати кілька іноземних мов, стикався з різними проблемами, такими як плутанина з вимовою, заміна одного слова іншим, труднощі при запам’ятовуванні нових слів і так далі.

У цій статті ми представляємо вашій увазі поради від людини, який вивчив 16 мов. Цим обдарованою людиною була Като Ломб – угорська письменниця і перекладач. Примітним є той факт, що Като Ломб за освітою фізик і хімік. Але це не завадило їй вивчити 16 мов. Своєю методикою вона поділилася з читачами в книзі «Як я вивчаю мови».

1. Обов’язково приділяйте вивченню мови час кожен день. Якщо у Вас немає достатньо багато часу приділяйте, принаймні, десять хвилин. Особливо ефективні заняття вранці, коли ваш мозок ще не завантажений іншими проблемами і питаннями.

2. Якщо ваш ентузіазм починає бліднути, не набирайте величезні темпи для того, щоб освоїти мову швидше, але і не закидайте навчання. Вивчення мови, як спорт: закинувши заняття, ви втрачаєте результат, і потім вам доведеться починати заново.

3. Не потрібно користуватися правилом: завчив, здав, забув. Слово треба вчити обов’язково в контексті, з розумінням їх значення і вживання.

4. В першу чергу потрібно записувати і вчити стійкі вирази, які можна буде вживати при спілкуванні в багатьох випадках.

5. Намагайтеся постійно практикувати нові слова, наприклад, ви можете називати навколишні вас предмети побуту, рекламні щити, товар в магазинах і т.д., використовуючи вже вивчені слова іноземної мови. Таким чином, ви натренуєте ваш мозок на швидке переключення з однієї мови на іншу і, крім того, це дозволить вам вивчити слова набагато швидше.

6. Вивчаються написаний вами текст варто тільки після того, як знаючий мову людина перевірить його на наявність помилок і виправить їх. Адже, одного разу завчили то неправильно, ви будете повторювати цю помилку знову і знову.

7. Розмовні вирази потрібно вчити в першій особі однини. Ефективність від цього тільки підвищиться.

8. При вивченні іноземної мови потрібно використовувати різні види пам’яті: зорову, слухову, кінетичну. Для цього вам потрібно використовувати різні пологи занять, таких як: слухання радіо, перегляд фільмів на іноземній мові (спочатку з субтитрами, потім – без), читання газет, спілкування з носіями мови (Інтернет відкриває прекрасні можливості для цього), а також – читання книг, при якому ви не тільки отримаєте естетичне задоволення, а й збільшите свій словниковий запас.

9. Не потрібно боятися робити помилки. Адже без помилок прогрес неможливий. Намагайтеся вправлятися більше і при цьому просите, щоб Ваш співрозмовник або учитель виправляв ваші помилки.

10. І, що саме головне, ніколи не здавайтеся. Вірте в свої сили і можливості. Поставте собі мету, якої ви повинні досягти до певного часу. Це значно допоможе вам оптимізувати вашу роботу.
Бажаємо удачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *