Який секрет міцних стосунків?

Майя Мазаретті, колумніст французького GQ, стверджує, що французи – найкращі коханці, бо не звикли стримувати себе в сексі. Але цього не скажеш про британців або американців: коли заходить питання про більш близьких відносинах, вони проявляють стриманість і обережність.

Журналістка також вважає, що інтимні стосунки і секс – різні речі: «Коли я займаюся сексом з ким-небудь, то між нами немає інтимності, а інтимність для мене – швидше питання довіри. Я довіряю комусь інтимні речі, коли розповідаю про своє дитинство, або коли хтось доглядає за мною під час хвороби».

У своєму інтерв’ю журналу The New York Magazine вона також зазначила, що не відчуває ніяких емоцій, коли просто цілується або розсовує перед чоловіком ноги.

Майя Мазаретті дотримується кількох правил, що стосуються сексуальний відносин між чоловіком і жінкою:

1. Не стримуйте себе.

Британки більше часу витрачають на обдумування того, де, як і з ким будуть займатися сексом, в той час як француженки просто розсовують ноги і насолоджуються. У цьому кардинальна відмінність їхнього менталітету і ставлення не тільки до сексу, але і взагалі до життя.

2. Тридцять хвилин достатньо для першого знайомства.

Познайомившись з чоловіком в барі, за тридцять хвилин ви вже зможете зрозуміти, подобається він вам чи ні, і між вами вже пробіжить іскра. Але все ж, тридцять хвилин – це мінімум.

3. Ні орального сексу.

Журналістка дивується: «Я не розумію, чому повинна робити мін*т чоловікові, адже я не відчуваю від цього ніякого задоволення у себе в роті».

4. Не скупіться.

Мазаретті не підтримує моногамію, вона відчуває себе «в’язнем у тюрмі», коли не може дістати вподобаного чоловіка, тому що він боїться змінити дружині: «Чому я повинна переживати, адже для мене це секс без наслідків. Я не вважаю секс зрадою».

5. Використовуйте пластмасу

Перегляд порнографії і мастурбація – далеко не останні способи отримання задоволення. «Якби всі чоловіки світу, включаючи Райана Гослінга, виявилися в моєму ліжку, я б все одно користувалася секс-іграшками для самозадоволення», – запевняє журналістка.

Незважаючи на те, що її погляди досить кардинальні, проте, Майя Мазаретті піднімає важливе питання про те, хто грає чільну роль у сексі – чоловік чи жінка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *