Які п’ять вправ щастя?

Людина вже від народження прагнути бути щасливим: вибирає те, що приносить йому тільки радість і задоволення. У дитинстві – це красиві іграшки та солодощі, в підлітковому віці – модний одяг та різноманітні “гаджети”, дорослі ж щоб відчути те ж саме набувають всього потрошку – і іграшки, і солодощі, і одяг, і “гаджети”.Причому, щоб відчути себе дійсно щасливим, як у дитинстві (від нової іграшки), або підлітковому віці (від нових джинсів), всього цього деколи виявляється мало. В результаті дорослі звертаються до різних навчань: починаючи від феншуя, де за допомогою розміщення меблів і предметів можна щастя, успіх і удачу “приманити”, закінчуючи медитаціями, завдяки яким можна осягнути щось духовне.

Однак якщо стати об’єктивним спостерігачем, то можна побачити загальну тенденцію: чим гармонійніше особистість, чим більше вона налаштована на позитив, тим з нею частіше трапляються невеликі чудеса: раптово на голову звалюється удача, звідки не візьмись, приходять гроші, зустрічаються лише хороші люди і т .буд. Щоб так відбувалося і з Вами, необхідно навчитися акумулювати в собі стан щастя. Навчитися це робити можна за допомогою декількох вправ.

Вправа подяки

Перед тим як зануритися в царство Морфея, слід подумки сказати “спасибі” за все хороше, що сталося з Вами за весь день. Якщо навіть подія була несуттєвим, все одно перейдіть його уявним перед своїм поглядом і щиро долю подякуйте за те, що це з Вами сталося.

Тренування щастя

Незважаючи на те, що це з першого погляду це може здатися фантастикою, все ж варто повірити в те, що внутрішній стан щастя можна тренувати. Спробуйте протягом усього дня відволіктися від усіх насущних проблем і в своє тіло впустити відчуття щастя. Стати або сядьте так, як якщо б Ви відчували радісні емоції, посміхніться щасливо, відчуєте, як всередині Вас прокидається щось світле і радісне. Утримаєте такий стан хоча б на 5 хвилин, а потім знову повертайтеся до насущних проблем. Спробуйте поступово збільшувати час такого “тренування”. Дана техніка ефективна особливо в ті моменти, коли Вас образили або засмутили, коли Ви відчуваєте занепад сил. Як тільки відчуєте, що Вас “накриває хвиля” негативних емоцій – “включите” внутрішній стан щастя.

Малювання

Вчені довели, що самим розслаблюючим видом мистецтва є малювання. Коли людина творить пензлем або олівцем, він по-справжньому розслаблюється, поглиблюється у світ творчості і фантазії, зосереджуючись лише на об’єкті свого творіння, тим самим забуваючи про все. При цьому не має значення, чи високий Ваш рівень техніки малювання або Ви в змозі зобразити на полотні тільки смішних чоловічків. Спробуйте цілком зануритися у світ творчості, придбайте самовчитель або запишіться в естетичну групу. І тоді в момент, коли на душі починають “шкребти кішки”, беріть в руки пензля або олівці – і творіть.

Добрі справи

Озирніться навколо – в світі стільки людей, яким необхідна реальна допомога. Намагайтеся допомагати малознайомим, стороннім і також своїм рідним людям, причому робіть це безкорисливо. Вся справа в енергетичному обміні: відчуваючи до Вас подяку, людина, якій Ви допомогли, посилає Вам потужний позитивний заряд, який поліпшує Ваше світосприйняття та збільшує в рази відчуття внутрішнього щастя.

Улюблена справа

Ніщо так не може поліпшити якість життя, як захопленість справою, якою Ви займаєтесь. Якщо день від дня виконувати роботу, яка Вам не до душі, тоді немає абсолютно нічого дивного в тому, що Ви не відчуваєте щастя. Подумайте про те, який вид діяльності приносить Вам задоволення? Потім задайте собі наступне питання: чи існує професія, що відповідає цьому виду діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *