Як впливає на людину сонячне затемнення

Днями відбудеться одне з найбільш містичних явищ на нашій планеті – сонячне затемнення. Астрологи заспокоюють, що затемнення буде частковим, та й видно його буде тільки в приполярних широтах північної півкулі, проте інша категорія вчених вважає, що затемнення не проходить безслідно для жителів всієї Землі.

Триватиме затемнення близько чотирьох годин, але протягом усього дня астрологи не рекомендують вирішувати важливі питання через підвищену тривожності та чутливості. Вчені-медики в своїх дослідженнях стверджують, що як тільки сонячний диск закривається Місяцем, у гіпертоніків піднімається артеріальний тиск, звужуються судини, відповідно, серце збільшує потужність викиду крові, але кров нерівномірно надходить в різні півкулі головного мозку. Нервова система виходить з ладу.

Є іронічна версія, що таке вплив явища через підвищений хвилювання розташованого до забобонам пацієнта в очікуванні затемнення. Проте не забуваймо, що під час затемнення два небесних тіла опиняються на одній лінії, їх гравітаційний вплив на Землю максимально, про що свідчить міць океанських припливів і відливів (досягає піка). Виразно, емоційні і метеозалежні люди відчують вплив затемнення.

Енергетики радять усім позбавлятися від комплексів і слабкостей в період затемнення. Вважається, що цей час містичне. З одного боку – критичне і напружене, з іншого – можливість змінити карму. Під час місячних затемнень прийнято позбавлятися від того що заважає зсередини (пороки і звички, прихильності), під час сонячних – від того, що заважає ззовні (відносини, речі, робота).

Чудові фотографії графіті в стилі гіперреалізм від іспанського художника.

Затемнення древні називали часом змін і прояви прихованого, як потенціалу людини, так і його поганих напрацювань. Вважається, що інформація еволюціонує.

Тим, хто вірить в силу карми, важливо пам’ятати, що кармічна реакція на подію під час затемнення проявляється в плині 19 років. Простіше кажучи, краще сім разів подумати, перш ніж раз сказати або зробити. Оскільки емоційний фон розбалансований, перенесіть рішення на наступний день.

Біоенергетики не рекомендують в дні затемнення підстригати волосся і нігті. Астрологи не радять вирушати в далеку дорогу і вживати спиртне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *