Як визначити характер людини

Скільки різних людей навколо нас – стільки й характерів! Чи можна визначити характер людини, якщо ти не дуже з ним знайомий? думаю, можливо, але це не буде повна картина про це. Зачіска, обличчя, очі, міміка, жести, одяг, взуття, якісь прикраси, аксесуари, звичайно, відображають деякі людські якості. Але основне знаходиться в голові,в думках. В одній дуже мудрій книзі написано: «Які думки людини, такий він насправді». А ще хіба ми можемо проникнути в душу людини?
Більш точно про характер людини можуть сказати його справи. І особливо, якщо подивитися на життя його, вірніше на окремі сфери. Уявіть, на роботі і в колі друзів і знайомих він веде себе просто чудово, все від нього просто в захопленні. А вдома – це абсолютно протилежний чоловік. Тому, просто в ідеалі залишатися самим собою завжди і скрізь!

Визначити характер людини можна, наприклад, по відношенню до своїх рідним і близьким людям! Якщо він турбується про своїх престарілих батьках – це говорить його дбайливості, милосердя. Якщо в сім’ї він поводиться стримано, ніколи не кричить, не рветься до гніву, не гнівається – значить, він по- справжньому любить своїх ближніх!

Якщо на роботі бездоганно виконує всі завдання, ніколи не сперечається з начальством, чи не огризається, що не показує свою гордість – це виконавчий, відповідальний, обов’язковий, спокійна людина.

Якщо він поступається в транспорті місцем літнім людям, інвалідам, вагітним жінкам та маленьким дітям – це вихована людина.

За манерам поведінки в суспільстві, по відношенню до грошей, також можна визначити характер.

Характер людини можна визначити за манерами поведінки в суспільстві, по відношенню до грошей, до доручень, вмінню тримати обіцянки, книгам, які він читає, за його хобі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *