Як правильно миритися після сварки?

У світі немає абсолютно однакових людей, тому сварки неминучі навіть між люблячими людьми. Але щоб буря у відносинах не довго, вміти вчасно миритися!

Дайте собі час, щоб «охолонути»

Після конфлікту ви тікаєте на кухню, а він – займає оборону біля комп’ютера. Але, не витримавши й п’яти хвилин, прагнете повернутися і продовжити з’ясування відносин? Ні в якому разі так не робіть! Сильні емоції провокують активний викид в кров адреналіну. Його високий рівень зберігається ще протягом півгодини після сварки і заважає мислити раціонально. У цей момент вас будуть долати образа і злість. Тому повторні сварки чреваті тим, що ви розсваритися в пух і прах!

Рада. Почекайте хвилин 30-40, поки пристрасті вщухнуть, а мозок проясниться. Прийміть ванну, вимийте посуд або … прогуляйтеся-свіже повітря охолодить запал. Заспокоїлися? Тепер можна приступати до примирення.

Відкиньте принципи

«Не збираюся я перед ним принижуватися», – думає жінка, неусвідомлено затягуючи конфлікт. Але піти назустріч – не означає визнати поразку. Навпаки, перший крок робить той, хто мудріший. Якщо він не поруч, зателефонуйте або напишіть sms. Не сумнівайтеся – ваш благовірний обов’язково відповість. Невже ви думаєте, що він байдужий до того, що трапилося? Даремно! Чоловіки набагато емоційніше переживають подібні неприємності, їх холоднокровність – тільки видимість.

Рада. Обговорюйте причину конфлікту, але стримайтеся від докорів, які можуть стати початком нової сварки. Частіше вживайте в розмові займенник «ми»: «Ми обидва розлютилися», «Ми один одного не зрозуміли». Ноучтіте: сісти за стіл переговорів мало, важливо дати один одному можливість висловитися. Спочатку каже призвідник сварки, потім ображена сторона. Замість «Мені не подобається, що тебе не буває вдома» скажіть: «Мені нехватает ттебя». Замість «Мені набридла твоя ревнощі»«У тебе немає причин ревнувати».

Не використовуйте «смертельна зброя»

Є люди, які намагаються завдати якомога більше образ іншій людині. Вони відчувають, де «слабка ланка» партнера. Така сварка зазвичай закінчується повною капітуляцією одного з партнерів. Той, хто проявляє більше агресії (у вигляді докорів, звинувачень, докорів), по суті є енергетичним вампіром. Всі ті негативні емоції, які ця людина викликав у чоловіка (дружини), насправді йому дуже комфортні.

Рада. Пам’ятайте про одне важливе правило: використання у сварці «смертельної зброї» заборонено. Не можна затрагіватьочень значущі для кожної людини поняття: батьки, професійні успіхи, сексуальність, фізичні дані. Уколи на цей рахунок говорять про вашу повної безпорадності в мистецтві діалогу: у вас просто немає іншої аргументації. Подібні фрази знищують самооцінку, люди цього не прощають. Зниження самооцінки дає сильний збій в емоційній сфері. Є пари, які так і не можуть впоратися з наслідками конфліктів з-за глибоких образ. «Подивися на себе, на кого ти схожа! Сіра миша стала»,«А ти не мужик! Ти мене давно не влаштовує в ліжку»… Це і є заборонені прийоми.

Близькість не вирішить проблему

Гормональний коктейль, який надходить у кров під час нервової напруги, сприймається організмом те саме що станом, що передує акту любові. І ми самі не розуміємо, як, тільки що посварившись, опиняємося в ліжку. А виною всьому-не тільки гормони, а й неусвідомлена боязнь втратити один одного!

Рада. Близькість, якою б пристрасної вона не була, проблеми не реш ит. Секс не може стати альтернативою відвертого діалогу. Психологи вважають, що завершити сварку за допомогою сексу зазвичай частіше хоче чоловік. Такий настрій з’являється у нього в зв’язку з ворожим ставленням до жінки і підсвідомим бажанням її подчініт’. Але якщо під час сексу після ссориу партнера «включається голова», то можуть бути проблеми з ерекцією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *