Як електронні паролі можуть змінити наше життя?

Концентрація уваги один з найважливіших компонентів, необхідних для досягнення мети. Але як не забувати про найголовніше в хаосі повсякденному житті і власних думок? Колумніст Маурісіо Естрелла вважає, що панацеєю можуть стати правильні електронні паролі, і доводить цю думку на особистому прикладі, перевели основні тези.

У далекому 2011 році через розлучення з дружиною Маурісіо Естрелла опинився в сильній депресії. Внутрішній голос день у день задавав йому один і той же питання: «Як жінка, яку я любив, могла зі мною так вчинити?» На щастя, Маурісіо знайшов незвичайний спосіб подолати зневіру і залишитися на плаву.

Якось раз, прийшовши на роботу, він побачив на екрані комп’ютера звичне повідомлення: «Термін дії вашого пароля закінчується. Будь ласка, введіть новий пароль». На роботі він, як і інші співробітники, зобов’язаний кожні тридцять днів за запитом Microsoft Exchange server міняти пароль, при цьому одна з умов – не можна використовувати фрази за три попередніх місяці.

«Вівторок, 9.40 ранку. Я спізнився. Я, здається, забув поснідати. Було так жарко, що, як тільки я сів у крісло, моя спина змокла від поту. У тому стані я не міг сконцентруватися ні на якому б то не було справі, тим більше довести його до кінця. Звичайно, були зрозумілі правила, яких потрібно дотримуватися, щоб повернути втрачену рівновагу. Але так часто очевидні істини йдуть з нашої уваги» – розповідає Маурісіо про той день, коли йому нарешті вдалося щось змінити у своєму житті.

«Моїм орієнтиром став пароль. Він нагадував мені, що я не повинен сприймати себе як жертву недавнього розриву з дружиною і що я достатньо сильна особистість, щоб подолати все, що відбувається. Я вибрав фразу: «Пробачити її» (Forgive @ h3r).

Парольце спосіб домогтися мети в цифровому світі. Скажімо, роздрукувати файл, розблокувати комп’ютер, написати електронного листа

Протягом залишилася тижні Маурісіо мав набирати цей пароль по кілька разів на день. Коли комп’ютер блокувався і на екрані з’являлося фото колишньої дружини, в його голові звучала мантра: «Ти не ввів пароль». І кожен раз він нагадував собі, що повинен «Пробачити її». Це проста дія змінило його погляд на ситуацію. Він примирився з подіями, які привели до розлучення, і зрозумів, що потрібно робити з депресією, чуть було його не втопив.

Через місяць сервер знову попросив його поміняти пароль, і на цей раз він вибрав «Кинути курити назавжди» (Quit @ smoking4ever). «І здогадайтеся, що трапилося, – пише Маурісіо. – Я не жартую. Я дуже швидко кинув курити. Оточуючі не могли в це повірити – перш я перепробував книги, електронні сигарети, пластирі – нічого не допомагало. Але пароль подіяв».

Так як же працює цей трюк? Парольце спосіб домогтися мети в цифровому світі. Скажімо, роздрукувати файл, розблокувати комп’ютер, написати електронного листа. Почуття задоволення від цих мікродостіженій, думка про те, що «моя мантра допомагає мені доводити справи до кінця», створює імпульс, що змушує вас концентруватися на тій найголовнішої мети, яку ви визначили собі на місяць. Така незначна звичка володіє достатньою силою, щоб змінити вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *