Все більше число людей міняють повноцінну їжу закусками

Глобальний онлайн-опитування, проведене серед 30 000 споживачів в 60 країнах в період з середини лютого до середини березня 2014 року, показав, що 45% споживачів замінюють традиційні блюда закусками. Сніданок в цьому відношенні постраждав найбільше – їм нехтують 52% респондентів. 43% людей замінюють повноцінний обід закусками, в той час як вечеря замінюють закусками 40% осіб.

У доповіді вчених йдеться, що харчова промисловість, що виробляє швидкі закуски, неухильно зростає на 2% на рік, незважаючи на нестійку економіку. У порівнянні з європейцями, які воліють перекушувати фруктами і овочами, вибір американців частіше падає на чіпси і картопля-фрі. Близько 63% опитаних американців повідомили, що перекушували картоплею в його різних варіаціях, принаймні, один раз протягом останніх 30 днів. Шоколад займає друге місце в списку улюблених закусок американців, а сир – третє. Близько 90% споживачів сказали, що вони перекушують, принаймні, один раз в день.

Якщо вам потрібна мотивація, щоб працювати, може вся проблема в харчуванні? Дізнайтесь – їжа, яка заважає роботі: визначено 5 продуктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *