Становиться старше — не значит стареть

Ставати старше – не означає старіти

Знаменита Коко Шанель говорила: “Кожна жінка має той вік, який вона заслуговує”. Як навчитися не сумувати в день свого народження і без жалю дивитися в дзеркало? І як пережити критичні періоди, коли невблаганний плин часу відчувається найбільш гостро?

Поява перших зморшок і декількох сивого волосся нерідко валить їх власниць в депресію. Дівчата кидаються закуповувати креми, які допоможуть їм зупинити час. А деякі навіть біжать до пластичного хірурга…

1. Відставити паніку! Негативні емоції погано впливають на зовнішність! Коли ми чимось стурбовані, то постійно хмуримося, погано спимо, від чого утворюються мімічні зморшки і круги під очима. А деякі “від нервів” починають їсти без зупинки – і псують свою фігуру. Спробуй потім це виправ!

2. Запам’ятай: неприродна повнота, нездоровий колір обличчя і похмурий погляд накидають року дівчині. Отже не забивай голову поганими думками – старість від тебе ще далеко! І не займайся самодіяльністю, прагнучи законсервувати молодість невідповідними способами. Краще звернися до косметолога – він підкаже, якими засобами користуватися в твоєму віці.

3. Будь в курсі модних тенденцій, новинок кіно і музики. Цікався технічними новинками, ходи на дискотеки, займайся спортом. Випадання з ритму сучасного життя перетворює дівчину нехай і в симпатичну, але… тітоньку.

Після 35 років: зміни у наявності

Ближче до 40 років до жіночих переживань через мінливої ​​зовнішності додаються ще й неприємні емоції через згасаючого чоловічої уваги. І деякі пані йдуть на крайні заходи: одягаються в радикальне міні, починають будувати вічка юнакам … Само собою, все це не тільки їх не молодить, а й викликає глузування.

1. Хочеш дивитися на своє відображення без страху? Перш за все, забудь про лінь! Тепер тобі необхідно набагато більше часу приділяти своїй зовнішності.

2. Старайся виключити з гардероба погано зшитий одяг нудних забарвлень. Нехай в твоїй шафі буде кілька стильних і дорогих речей замість десятка дешевих. Добре одягнена жінка відчуває себе набагато впевненіше і притягує погляди оточуючих, в тому числі і чоловіків.

3. Повір: у кожного віку свої плюси. Жіноча сексуальність розкривається лише до 35 рокам. Чоловіки знають про це, тому вибирають досвідчених і чуттєвих партнерок.

Після 40 життя тільки починається

  • За статистикою, кожної третьої дитини в європейських країнах народжують жінки у віці від 38 до 42 років.
  • 32% європейців зізналися, що в 39-45 років закохалися буквально без пам’яті; а у 19% з них все закінчилося весіллям.
  • 56% наших співвітчизників згодні з тим, що до 40 років їхні бажання почали нарешті збігатися з їхніми можливостями.
  • За останні десятиліття сильно змінився образ сорокарічного людини: сьогодні чоловіки і жінки виглядають і відчувають себе набагато молодше, ніж їх ровесники 30 років тому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *