Симптоми нестачі води в організмі

Як показують опитування і кажуть самі медики, більшість пацієнтів недооцінюють загрозу зневоднення, помилково вважають, що небезпечно це тільки для дітей. Але, на жаль, все не так. Зневоднення вважається досить загрозливим станом, при якому організм активно втрачає важливі мінерали, що забезпечують ефективну роботу мозку і серця. Щоб уникнути втрат, необхідно вживати саме воду, а не заміняти її чаєм, кавою або газованою водою. Зрозуміти, що організм відчуває нестачу води, можна за кількома ознаками.

Головний біль без всякої причини

Погане самопочуття і головний біль при нестачі води в організмі з’являються практично відразу. Тіло потребує води, тому що воно її безперервно втрачає – це частина нормального обмінного процесу. Витрачену воду необхідно постійно заповнювати. Втрата калію, магнію, натрію разом з водою призводить до негативних змін у складі крові, на які мозок реагує миттєво і болісно. Дуже часто посеред напруженого трудового дня такий біль з’являється, і ми хапаємося за аспірин. Але найчастіше, замість таблетки, варто було випити склянку води – ефект був би той же, що і після прийому знеболювального.

Насичений колір сечі

Насичений жовтий колір сечі є другим за достовірності показником того, що організму мало вологи. Занадто темний жовтий колір вказує на те, що процес виведення з організму продуктів життєдіяльності утруднений, що тілу мало наявної в ньому рідини, тому природне очищення проходить неефективно.

Проблеми з дефекацією

Недолік рідини неодмінно призведе до запору. Калові маси гірше пересуваються по кишечнику, якщо в організмі мало води, яка сприяє висновку відходів життєдіяльності. У даному випадку також можливе погіршення самопочуття і навіть інтоксикація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *