Що впливає на тиск

Що більше впливає на тиск. Згідно з твердженнями дослідників Нью-Йорка і Канзас цукор значно сильніше винен у підвищенні кров’яного тиску, ніж «біла смерть».
Кардіологи стверджують, що високий рівень цукру впливає на ключову область мозку, яка змінює серцевий ритм і кров’яний тиск піднімається. Зокрема, вчений з Saint Luke’s Mid America Heart Institute James DiNicolantonio каже: «Це цукор, що не сіль, може бути фактичним причинним фактором для високого кров’яного тиску. Це підтримується мета аналізами рандомізованих контрольованих великомасштабних досліджень припускаючи, що цукор більш тісно пов’язаний з кров’яним тиском у людей, ніж натрій. Заохочення споживачів знижувати цукор, а не сіль, може бути кращою дієтичної стратегій для контролю артеріального тиску».

Американські дослідники вважають, що високі рівні цукру впливає на ключову область мозку, гіпоталамус, який викликає серцевий ритм і підняття тиску. Крім того, DiNicolantonio категорично не згоден з іншими експертами, насчет вживання солі: «Ми вважаємо, навпаки, скорочення споживання солі може привести до збільшення споживання оброблених харчових продуктів і цукрів і, тим самим, збільшити ризик розвитку діабету, ожиріння і серцево-судинних захворювань . Причини складні, але вважається, що низькі рівні солі збільшують кількість певних жирів в крові».

Доктор Aseem Malhotra потримав колегу: «Ми знаємо, що цукор не надає ніяких поживних речовин і з’являється все більше доказів, що він є незалежним чинником ризику для багатьох захворювань».

Нагадаємо, раніше вчені Університету Нової Зеландії також заявили про те, що цукор впливає на серце і тиск у людини. А інші експерти не встановили зв’язок між споживанням натрію і підвищеним тиском у французів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *