Що робити з пляшками після новорічних свят?

Прості поради, куди здати або в що перетворити скляні пляшки, які скупчилися вдома або на роботі

Здати пляшки на переробку

Скляна пляшка розкладається близько 1000 років. Чим не привід відвезти накопичені запаси на переробку на завод Artplay або Флакон? Їх передадуть на подальшу переробку.

Хоча в основному скло збирають саме у вигляді склобою. «З нього в Україні найчастіше роблять нові пляшки або нові шибки, – пояснили Recycle в компанії «ВторСтекло». – У нас є десяток заводів, які регулярно закуповують бите скло».

Крім того, склобій потрібен, щоб виготовляти будівельні матеріали, такі як піноскло або скловата. Деякі виробництва випускають плитку для дому, заливаючи бите скло поліефірної смолою і додаючи барвник.
Що робити з пляшками після новорічних свят?

Подарувати пляшки з-під шампанського музею історії сміття

Як ми вже писали, пара з Підмосков’я будує музей сміття, використовуючи пляшки з-під шампанського в якості будівельного матеріалу. Вони навіть купили землю для будівництва. Все що залишилося зробити – зібрати 10 000 пляшок і почати будівництво.

Тому якщо ви заробите з 1 по 10 січні своїй квартирі або під’їзді не менше 10 пляшок з-під шампанського, засновники проекту самі приїдуть до вас і заберуть пляшки.

Що робити з пляшками після новорічних свят?
Допомогти фермерам

У всіх магазинах LavkaLavka приймають склотару. Пляшки з-під алкогольних напоїв – не виняток. По-перше, якщо ви вже щось купили в одному з магазинів цієї фермерської мережі, то можете сміливо приносити порожню тару з-під наливок, крафтового пива, сидру, горілки, самогону та вина назад. Їх віддадуть фермерам і вони приготують щось нове.

Крім того, дозволяють приносити прозорі або невеликі пляшки від напоїв, що не були куплені в LavkaLavka. Їх теж візьмуть і відправлять до Цех. Магазини мережі працюють з п’ятого січня, а той, що на Петрівці – вже з другого числа.

Що робити з пляшками після новорічних свят?
Здати пробки і отримати знижку на вино

У мережі винних супермаркетів «Ароматний світ» діє безстрокова акція «Пробки в гроші». Будь-якому покупцеві, яка подала не менше трьох винних пробок, дається знижка на продукцію магазину. За 3-5 штуки – 3%, 6-8 – 6%, 9-11 – 9%, 12-15 – 12%. Приймаються будь-які коркові винні пробки.

Правда, знижки не підсумовуються з іншими бонусами від магазину і не поширюються на товари за спеціальними цінами, а також не діють разом зі знижками за дисконтно-накопичувальним і дисконтними картками.

Що робити з пляшками після новорічних свят?
Зробити свічник

Зі сміття умільці нерідко роблять абсолютно даремні і некрасиві речі, але у випадку з пляшками завжди виходить просто і добре. Щоб зробити акуратний свічник або стакан, досить пройтися склорізом по пляшці, потримати її спочатку в окропі, потім різко занурити в холодну воду. Від термічного шоку пляшка трісне рівно по наміченій лінії. Краю потрібно буде зашкуріть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *