Найнебезпечніші страхи для здров’я

Стрес – найлютіший ворог нашого здоров’я, який призводить до безсоння, порушення харчування та іншим негативним наслідкам. Але що провокує стрес? Дуже часто винуватцями стресу є наші страхи.

Найнебезпечнішим страхом, на думку фахівців, в наші дні є страх злиднів. Нав’язувані зі сторінок глянцевих журналів, екранів телевізора побутові блага змушують нас терпіти нелюбиму роботу, нісенітного боса, склочний колектив і триматися зубами за саму середню зарплату. Низька самооцінка не дозволяє нам побороти паралізуючий страх злиднів, і ми погоджуємося на синицю в руці. Українці знаходяться на 30 -му місці в світі за рівнем інтелекту, але при цьому займають лише 100-е місце за рівнем щастя.

Психологи рекомендують не боятися ставити собі високі цілі і сміливо добиватися результатів. Навіть маленька перемога зможе надихнути на подальші кроки. Не менш важливою є рекомендація оточити себе оптимістичними людьми, які будуть вірити в вас і ваші ідеї, підтримувати і підбадьорювати. Не варто ділитися планами з тими, хто негативно налаштований.

Найчастіше йти до своєї мрії заважає іншій страхстрах критики. Ми боїмося впасти обличчям в бруд, помилитися, виглядати смішно або безглуздо в очах оточуючих і вже тим більше викликати їх осуд. Через це страху багато геніальні ідеї так і залишаються не те, що реалізованими, навіть невисловленими! Страх критики гальмує розвиток людини, призводить низькому рівню життя й до погіршення його психологічного та фізичного здоров’я.

А ось психологи кажуть, що робити помилки корисно! По-перше, критикують, як правило, ті люди, які самі бояться критики і ніколи нічого самостійно не робили. По-друге, подолавши одну невдачу, людина загартовується, стає сильнішою і стійкіше до невтішним відгуками і просто йде до своєї мети, не звертаючи на них уваги.

Пора позбуватися від страхів, ризикувати, бути сміливішими і впевненіше в собі і не боятися критики! Удача посміхається сміливим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *