Медики розповіли, від чого може виникати зубний біль

За словами провідних стоматологів, зубна біль може виникати у зв’язку з обставинами, які абсолютно не пов’язані зі станом ротової порожнини.

Фахівці назвали 3 найбільш поширені причини, що викликають зубний біль.

Перший фактор стосується роздратування трійчастого нерва. Якщо у людини запалилася верхнечелюстная гілка, він може відчувати неприємні відчуття. Позбутися від болю можна сходивши до невролога. Лікар випише необхідні препарати, які знімуть роздратування.

Другий фактор це приступ стенокардії. Зуби починають хворіти саме тоді, коли відбувається нестача кисню в серцево-судинній системі. Цей процес дратує рецептори, в результаті чого створюється враження, ніби болить вся ротова порожнина. Фізичне страждання такого роду може супроводжуватися пітливістю і отдишкой. В даному випадку рекомендується записатися на прийом до кардіолога.

Третій фактор, і, мабуть, самий неприємний, це гайморит. Причиною зубного болю може стати запалення носових гайморових пазух. Якщо в них присутня гній, буде потрібно хірургічне втручання з його видалення. Зцілитися від неприємних відчуттів у роті можна тільки після того, як людина вилікує гайморит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *