Люди з вищою освітою найбільш терплячі

Освічені люди переносять легше черепно-мозкові травми, розповідається в статті вчених зі Сполучених Штатів. Підсумки проведеного дослідження є в науковому виданні Neurology. До цього висновку експерти дійшли під час дослідження, в якому взяли участь 769 осіб, які перенесли недавно подібну травму.

Фахівці учасників розділили на групи по рівню їх освіти. У першій групі були ті, хто не міг закінчити школу. Учасникам другої групи стали люди з середньою освітою, а також ті, хто пройшов якісь додаткові курси. Респонденти третьої групи отримали мінімум ступінь бакалавра. Дане спостереження велося протягом року. Виявилося, що всі, у кого була вища освіта, оправлялись значно швидше від хвороби, не дивлячись на різну тяжкість травм.

Терпіння

Доктор Ерік Шнайдер, який виступає автором дослідження, зазначив наступне: “Учасники з вищою освітою відновлювалися після травм в сім разів швидше в порівнянні з тими, у кого не було освіти. Друга група відновлювалася швидше в п’ять разів”. Найдовше відновлювалися респонденти, які закінчили лише школу. Подальша робота фахівців буде спрямована безпосередньо на вивчення того, яким чином рівень освіти допомагає прискоренню відновлення організму після травм.

На даний момент фахівці рекомендують здобувати вищу освіту, адже саме воно, згідно з проведеним дослідженням, допомагає мозку справлятися швидше з наслідками травм, але при цьому виступає також профілактикою різних дегенеративних захворювання головного мозку, наприклад, хвороби Альцгеймера. Вища освіта тут виступає тим самим когнітивним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *