Куди піти з дівчиною на перше побачення?

Перше побачення – це завжди хвилююче, адже від нього залежить, чи будуть відносини розвиватися далі чи ні. І навіть якщо молода людина буде виглядати ідеально, без цікавої програми дівчина навряд чи погодиться на продовження. Перше побачення має бути веселим і цікавим, не треба все робити банально. Багато хто просто обирають перший-ліпший ресторан і навіть не думають, що є безліч інших цікавих місць.

Кілька практичних порад

Молодий чоловік може розповідати скільки завгодно, що він нічого не боїться, дуже цікавий і обожнює екстрим. А потім, під час підтвердження цих слів, починає нервувати, як школяр. Це дуже зменшить його привабливість в очах дівчини, тому потрібно запам’ятати чудову приказку, яка ідеально підходить до перших побачень: «Менше слів – більше діла».

Насамперед, можна повести її на природу. Можна влаштувати романтичний пікнік, а серед дерев і трави буде дуже красиво і незвично. Якщо в місті є нормальний пляж, то можна привести нову подружку туди, особливо якщо молода людина не боїться показати своє тіло. Крім того, можна буде подивитися і на її фігуру.

Можна запросити дівчину в більярд, боулінг або міні-гольф. У кожному з цих видів «спорту» можна підказувати дівчині і постійно до неї торкатися. Також жартома можна виграти на спір і друге побачення. Наприклад, сказати, що переможений буде готувати вечерю на двох в наступний раз.

Ще кілька оригінальних ідей для першого побачення:

  • концерт музичної групи або артиста;
  • парк атракціонів;
  • поїздка на лімузині;
  • повітряна куля;
  • китайський або корейський ресторан;
  • дах-тераса.

Це далеко не все, що можна придумати. Все залежить тільки від фантазії молодого людини, але якщо вести себе розкуто і весело, то можна завоювати серце будь-якої дівчини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *