Ідеальна дівчина: міф чи реальність?

На думку деяких прекрасних дам, всі чоловіки однакові і від жінок хочуть “тільки одного“. Що конкретно мається на увазі під цим, більшість читачів, як ми припускаємо, без праці можуть здогадатися самостійно. Але насправді все зовсім не так просто і банально. Чоловіки настільки ж завзято хочуть зустріти свою принцесу, свій ідеал жінки, як представниці слабкої статі – знайти свого принца, справжнього чоловіка і мрію усього їхнього життя.

Ідеальна дівчина… Що ж вона являє собою на думку представників сильної половини людства, які якості відрізняють її від всіх інших панянок і змушують чоловіче серце забитися частіше при одному її вигляді? Адже бути досконалістю в очах свого обранця – це мрія 99,9 % жінок, як мінімум. Поспішаємо вас заспокоїти, дорогі наші читачки, і повідомити, що привід впадати в паніку відсутня. Ідеали, переваги та подання у кожної особистості, незалежно від статі, віку, освіти та політичних поглядів, можуть бути прямо протилежними, що надає нам усім величезний вибір у пошуку найбільш відповідного кандидата в супутники життя.

Безумовно, такий собі збірний образ, загальне уявлення про те, яка повинна бути вона, ця ідеальна дівчина, закладений в чоловіках самою природою. Жінка і чоловік створювалися нею таким чином, щоб доповнювати один одного, а не бути подобою один іншому. Тому жінки люблять в чоловіках мужність, а представники сильної статі цінують в нас жіночність, у всіх її проявах. У цій статті ми постараємося, як можна більш детально розповісти про те, що бути ідеальною дівчиною для будь-якого чоловіка справа не найскладніше, а навіть вельми приємне.

Увага! Терміново розшукуємо ідеал

Отже, якими ж якостями повинна володіти жінка, щоб хлопці побачили в ній свій ідеал?

Фізична привабливість

Згадайте про те, що чоловіки сприймають більшість інформації візуально. Приказка про те, що вони люблять очима, виникла не на порожньому місці. Справа тут не в кольорі волосся або очей, все ж це більше справа особистих уподобань конкретного чоловіка: хтось віддає перевагу біляві локони, хтось соковиті руді кучері, а хтось божеволіє від шевелюри кольору вороного крила. Комусь подобаються мініатюрні, як статуетка, дівчинки, а хтось буде в захопленні від апетитною, як здобна булочка, панянки. Але всіх ідеальних дівчат об’єднує їх особиста впевненість у власній зовнішньої привабливості, що виникла, безумовно, не на порожньому місці.

Ідеальним дівчатам завжди вдається знаходити час на заняття фітнесом, щоб бути в тонусі. Заняття спортом для такої дівчини таке ж звична справа, як миття рук або прийняття душа, то є цілком природне стан речей. Вони завжди приділяють собі час, щоб зробити манікюр і педикюр, позалицятися за шкірою і волоссям, підібрати макіяж, здатний підкреслити її індивідуальність. Правда, не слід перегинати палицю – гарна обгортка без наповнення може лише ненадовго підкорити увагу чоловіка, а далі він потурбуватися подальшим пошуком своєї досконалості, яке буде однаково красиво і всередині, і зовні.

Сексуальність

На думку більшості чоловіків, жінка, яка вміє отримувати задоволення від занять сексом, заслуговує безмежної любові і захоплення. Звичайно, оцінити цю якість зможе не кожен зустрінутий на вашому життєвому шляху чоловік, але для того єдиного, чиїм ідеалом ви прагнете бути, буде важливо знати, що ви отримуєте задоволення, ділячи з ним любовне ложе. Мало кого з представників протилежної статі приваблює затиснута, закомплексована особа, для якої секс є скоріше повинністю чи обов’язком. Зате бажання проявити себе в сексі чуттєвої і пристрасної жінкою буде гідно оцінено люблячим партнером.

Уміння фліртувати, бути в міру кокетливою, вміти знову і знову спокушати власного чоловіка – все це створює ауру сексуальності навколо жінки, залучаючи до неї чоловічу увагу і інтерес. Головне, як завжди, уникати надмірностей: наліт вульгарності або розбещеності швидше можуть відштовхнути чоловіка або викликати в нього інтерес тільки певного штибу.

Хазяйновитість

Чоловіків досі заворожує вміння приготувати щось смачне, створити затишок в домі і підтримувати в ньому чистоту. Розвивайте в собі любов до кулінарії – і у вас не буде відбою в захоплених шанувальників, один з яких зробить всі можливі дії, щоб зуміти домогтися вашої прихильності. Що стосується затишку й акуратності, нам і самим приємніше повертатися в місце, яке ми не тільки формально можемо назвати будинком. Ось і для чоловіка точно також – його завжди буде більше тягнути в будинок, де його чекає чарівна господиня, яка подбає про те, щоб нагодувати свого чоловіка смачною куховарство, забезпечить йому відпочинок і наявність свіжих сорочок вранці, коли він поспішає на роботу.

Всім знайома забавна фраза про те, що ідеальна дівчина може зробити з нічого три речі: приготувати їжу, створити красиву зачіску і влаштувати грандіозний скандал. Що стосується останнього вміння, ми радимо все ж бути стриманішими і виражати емоції більш конструктивно, а от вміння навіть в умовах жорсткої економії створити кулінарний шедевр і подбати про те, щоб всі домашні були ситими, заслуговує величезної захоплення у сильної половини людства.

Розум

Не слід розуміти це буквально. Мало хто з чоловіків в якості підтвердження ваших розумових здібностей потребують пред’явити йому кілька дипломів про вищу освіту, Нобелівську премію або ще якісь мислимі і немислимі нагороди та ордени. В ідеальних дівчатах розум проявляється дещо іншими способами. У ній живе постійна спрага саморозвитку і з нею цікаво поговорити, обговорити і дізнатися щось нове. При цьому бути розумнішими і освіченіші свого безпосереднього партнера не потрібно. Ну, або можна вміло приховувати це, що теж явна ознака наявності чималих розумових здібностей укупі з тактовністю.

Ідеальні по- справжньому дівчат відмовляються затримуватися на місці, заспокоюватися на досягнутому. Вони ставлять собі нові цілі, шукають нові знання, розвиваються самі і мимоволі привертають до цього своїх чоловіків. При цьому відсутня конкуренція між партнерами, немає місця суперництва ; навпаки, спілкуючись один з одним, вони отримують взаємне задоволення від цього, йде обмін інформацією, знаннями, думками. Багато чоловіків стверджують, що прояв розуму в сподобалася їм панночці додавало тієї чимало очок на її користь.

Вірність

Чоловік хоче бути впевненим у жінці, як у самому собі. Ідеальним дівчатам навіть не прийде в голову думка про зраду своїм хлопцям, це категоричне умова, в якому чоловіки одностайні. Воно стосується найбільшою мірою фізичної сторони справи, але і душевна вірність і відданість представниками сильної статі в дамі свого серця вітається теж.

Погодьтеся, ідеальна дівчина навряд чи буде піддавати почуття гідності свого обранця випробуванню, коментуючи правильність його дій або думок, і не важливо, наодинці це відбувається або при свідках. Навіть якщо у неї точка зору в чомусь розходиться з його думкою, вона завжди зуміє проявити лояльність по відношенню до свого чоловіка. Зрештою, яка різниця, хто правий? Дипломатичність у відносинах цінується більше, ніж уміння наполягти на своєму.

Позитивність

Яка дівчина має більше шансів отримати звання ідеалу – та, що вічно хмурить брови, розбудовується навіть по дрібницях і вічно очікує поганих новин і звісток, або ж та, що завжди налаштована на позитив, знаходить привід радіти навіть дрібницям, а її посмішка висвітлює, здається, весь простір біля неї? Відповідь очевидна, чи не так? Занадто часто жінки вважають за краще сумувати з приводу і без оного, хоча здоровий глузд радить робити зворотне. Адже чоловіки віддають перевагу зовсім блондинок, а дівчат з будь-яким кольором волосся, які вміють сприймати життя в позитивному ключі і розфарбовувати її в усі кольори веселки.

Ідеальна дівчина розуміє, що поки вона буде скаржитися на життя, та буде проходити повз, а тому варто навчитися бачити хороше і отримувати задоволення від кожного моменту і події. Тим більше що більшість чоловіків вважають, що повинні оберігати і захищати ніжний підлогу від усіляких неприємностей, але коли виявляється, що неприємності оточують нас з усіх боків, будь розгубиться, не знаючи, від якої з низ в першу чергу захищати.

Довіра

Чоловікам хочеться, щоб дівчата, з якими вони перебувають у відносинах, довіряли їм, і розраховують на аналогічні дії. Ревнощі здатна розчарувати будь-якого чоловіка, навіть самого закоханого. Якщо ви постійно розшукуєте докази його невірності, ревнуєте його, влаштовуєте розбір польотів, то будьте впевнені, що розуміння з його боку ви не зустрінете. За одностайною думкою чоловіків, ідеальні та бажані дівчата такої поведінки собі дозволяти не повинні. Адже, зрештою чоловік втомиться виправдовуватися, пояснюватися і займатися з’ясуванням ставленням, і в підсумку він відправиться шукати дівчину, більш вписується в його уявлення про ідеал.

Вірно також і зворотне – дівчина- ідеал не буде відчувати на міцність довіру свого чоловіка, провокуючи в ньому своїми вчинками напади ревнощів. Вона дбайливо ставиться до його серцевим почуттям і почуттю власної гідності. Їй не потрібні докази любові, здобуті таким способом. Вона вміє цінувати довіру, яку надає їй її чоловік, і не буде випробовувати його на міцність, як дозволяють собі чинити деякі недалекоглядні і нерозсудливі панянки.

Мудрість

Ми звикли вважати, що це якість приходить до нас тільки з роками. Повірте, це не завжди так. Насправді багато жінок володіють нею в повній мірі у вже юному віці. А чоловіки, зустрівши в панночці наявність цього безцінного переваги, відразу визнають, що така дівчина – істинний ідеал.

Мудрість дана жінці самою природою, просто хтось починає користуватися цим даром пізніше, а хтось раніше. У чому найбільше виявляється вона в ідеальних дівчатах? Наприклад, в тому, що такі дівчата розуміють цінність своїх відносин з партнером, вміють обійти гострі кути в різних життєвих ситуаціях, а найголовніше, ненав’язливо навчити цьому свого супутника. Починайте розвивати в собі жіночу мудрість якомога раніше, щоб звання ідеальної дівчини було присвоєно вам ще з юності.

Слабкість

Чи всі дівчата пам’ятають про те, що сила жінки в її слабкості? Дівчина, яка дозволяє собі бути природно слабкою, беззахисною, в очах чоловіків є справжнім ідеалом, поряд з яким він може відчувати себе на ділі захисником, рятувальником і добувачем. Який чоловік добровільно відмовиться від цих звань, які споконвіку закладені в ньому самою природою? У сучасному світі дівчини дуже часто забувають про те, що такі якості в чоловіках пробуджують бажання оберігати і плекати володарку цих достоїнств. Адже саме так ми ставимося до своїх ідеалів.

Деякі дівчата замінюють одне поняття на інше, і замість милої слабкості і беззахисності демонструють перед чоловіками повну інфантильність, інертність і безвольність. Як доводить реальність, чоловіки реагують на подібну поведінку несхвально. Адже їм хочеться бачити поруч із собою все ж дорослу особистість, здатну приймати рішення і відповідати за свої дії, а не дитини, якій вони повинні стати батьком.

Загадковість

Чоловіки визнають, що в дівчині, що претендує на звання ідеальної, має бути присутня якась таємничість. Йдеться про особливе шармі, коли жінка начебто відкрита для вас повністю, і одночасно з цим ніби вислизає від чоловіка, завжди залишаючи місце для крихітної частки таємниці, маленького штриха недомовленості. Чарівність таких панянок діє на чоловіків просто самим чудесним чином, як справжнісіньке чарівне зілля. Тому кожній жінці, щоб наблизитися до ідеалу, слід навчитися дотримуватися тонку грань між відкритістю та легкої завісою загадковості.

Вихованість

Дівчина, яка вміє поводитися в суспільстві, вихована і культурна, викликає захоплення не лише в очах чоловіка. Гарні манери завжди знайдуть схвалення, особливо у людей старшого покоління. Саме чудове, що це якість може не бути вродженим, зате його так легко в собі створити! Все в наших руках, головне – поставити собі завдання і почати діяти.

Доброта

Це, напевно, найпростіше, що може бути в ідеальній дівчині. Вона повинна бути доброю до людей, до світу, до себе. Як це оцінюють чоловіки? Та дуже просто: вони слухають, як ми реагуємо про оточуючих, як розмовляємо, спілкуємося, що робимо і для чого. Пам’ятайте, що доброта проявляється найбільше в дрібних деталях: чи готові нагодувати бродячого собаку, провідати літнього родича, відвезти продукти хворої подрузі. Саме з таких дрібниць чоловік складає всередині себе ваш цілісний образ, який в один прекрасний момент, можливо навіть непомітно для нього самого, починає вважати ідеальним.Ідеальна дівчина: міф чи реальність?

Чого ніколи не буває у ідеальної дівчини

Ми згадали найбільш значущі для дівчини якості характеру, за наявності яких більшість людей вважатимуть вас самою досконалістю. Але є речі, не сумісні з уявленням про те, якою має бути дівчина- ідеал. Ми впевнені, що в вас такі риси відсутні, і згадаємо про них хіба що для того, щоб ви мали про них уявлення:

  • Заздрість

Неможливо уявити, щоб дівчина, що представляє собою справжній ідеал, могла відчувати до когось заздрість.

  • Грубість

Це поняття взагалі не сильно вписується в поняття жіночності, а вже про ідеальність взагалі мова не ведеться.

  • Жадібність

Якщо все в дівчині говорить про те, що пріоритетом для неї є лише отримання матеріальних благ, а душа – справа десята, то ідеальною її мало хто захоче назвати.

  • Зарозумілість

Чоловіки уникають спілкування з дамами, які страждають цією недугою, і обходять таких дівчат стороною. Правда, ми впевнені, що до вас це ніякого відношення не має.

  • Маніпулювання

Дівчата від природи більш тонкі психологи, ніж чоловіки. Але якщо їм приходить в голову використовувати такі здібності у власних цілях, то до ні чого хорошого подібна поведінка не приведе. Чоловік зрештою здогадається про те, що їм вміло маніпулюють, і перестане вважати вас не тільки ідеалом, але і просто порядною дівчиною.

  • Мстивість

Тільки в книгах да фільмах чоловіки люблять стервозних дамочок, а в житті справа йде зовсім протилежним чином: подібна риса їх відштовхує. У їх голові образ ідеальної дівчини просто не сумісний з образом грізною месниці, яка в будь-який момент може обрушити на них свій праведний меч, щоб дати урок за якийсь (навіть часом незначний) промах.

  • Непередбачуваність

Навіть незважаючи на те, що чоловіки вітають в жінках таємничість, вони чітко розуміють, що, згідно з його уявленням про ідеал, на дівчину можна розраховувати. Вона не поведеться дивним чином, щоб поставити його в глухий кут своєю поведінкою, і не поставить цим самим його самого в незручне або навіть скрутне становище.

Найголовніший секрет

Дуже хотілося б, щоб прочитання цієї статті допомогло кожної з наших читачок зрозуміти одну важливу річ: ви і є та сама справжня ідеальна дівчина, вам просто треба усвідомити це, повірити і прийняти. З одним застереженням: ідеал – величина досить узагальнена і мало досяжна, але до нього треба прагнути все своє життя, хоча спочатку кожна з нас прекрасна своєю унікальністю і індивідуальністю. Розвиватися необхідно, як ви самі це чудово розумієте, але згідно своєї особистості, а не проти неї. Слід краще пізнати себе, не боятися зазирнути до себе в серце, проаналізувати свої думки і почуття, щоб вирішити, яка риса характеру потребує розвитку. Але робити це треба лише заради самих себе, заради своєї особистості, а не для когось іншого.

Чоловіки шукають і люблять жінок, в яких гармонійно поєднуються риси коханки, королеви, господині і маленької дівчинки. Саме про ту представницю жіночої племені, яка зуміє зберегти в собі баланс по всім цим складовим, вони з готовністю скажуть, що це якраз і є справжнісінький ідеал жінки. Але є один секрет, який ми вам відкриємо. Якщо чоловік закохався в вас, значить, в його очах ви вже сама досконалість, все в вас для нього ідеально і міняти нічого не треба. Необхідно лише дозволити собі залишатися такою ж, як в найперші хвилини ваших відносин. Це на довгі роки дозволить вам зберегти в його серці любов і впевненість у тому, що у своєму виборі він не помилився.

Любі дівчата, ми впевнені, що тепер ви розумієте, що дівчина з ім’ям Ідеал – це не міф, а справжнісінька реальність. Тому що це і є ви. Завжди пам’ятайте про це, коли хтось спробує позбавити вас цієї впевненості. Адже ви прекрасно знаєте, що на світі є той, для кого ви є втіленням бездоганності, досконалістю і ідеалом в одній особі. А це і є найважливіше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *