Альтернатива традиційної фотографії

Більшості молодят хотілося б влаштувати своє весільне торжество так, щоб цей день не просто не був схожим на звичайну нічим не примітну весілля, а щоб і молодята, і кожен з присутніх гостей запам’ятав цю знаменну дату надовго. Для цього не обов’язково вигадувати багатогранні креативні проекти. Рішення буде досить простим і несподіваним, але вельми популярним в європейських західних країнах – Фотобудка на весілля. Такий девайс нікого не залишить байдужим. Це свіжий і незаяложений проект сучасності, основними тегами якого є запам’ятовуваність і яскравість.

Альтернатива традиційної фотографії

7 порад, як зробити правильне Селфі.

Яким чином це працює

Будка для фотографій – це, по суті, стандартна фотографічна камера, декорована під старовинний стиль, що має сенсорний високочутливий екран і реальну друк знімків, як кажуть, не відходячи від весілля! Фотографуватися з допомогою такої фотокамери захоплено погоджуються усі без винятку. Все просто! Тиснемо «старт», включився таймер, і дивимося на своє відображення в екрані, а далі клацання і фотографія, які можна відправити на друк ще до закінчення свята і роздати в якості сувенірів своїм гостям. Така фотосесія викличе загальну бурхливу радість і. Крім того, на фотографіях можуть поставити підписи молоді, перебуваючи в повній впевненості, що вже цей факт запам’ятається назавжди.

Альтернатива традиційної фотографії

Фотобудка можна назвати недорогий і модною альтернативою поляроїда, щоправда, зі студійною якістю фотографій. Багато помітять, що на весілля і так запрошений фотограф, який орієнтований на виконання якісних професійних знімків. Так є, але це трохи банально і нудно, а чекати фотографії може доведеться протягом місяця. Фотобудка вдається неможливе – у всіх прокидається інтерес безпосередньо до самого процесу зйомки, що має наліт особливої ​​енергетики, так що фото не виходити – часто-густо виявляється бажання скорочують пику або наставити ріжки. Всі виконані фотографії вже на другий день будуть представлені в цифровій обробці або завантажені на сайт. Тут кожен охочий може роздрукувати ті фотографії, які сподобалися найбільше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *