7 правил, як стати ще більш успішним

Мабуть, кожна людина на землі завжди прагне до того, щоб мати більше. Більше грошей, більше любові, більше вражень, більше знань. У цьому немає нічого поганого, навпаки, бажання стимулюють діяльність, привносять сенс в життя людини. Однак у будь-якому людському прагненні, як, власне, і скрізь, повинна бути норма. Нескінченна гонитва за «кращим» часом вимотує так, що тільки погіршує існування, і людина в результаті не тільки не досягає бажаного, але і втрачає те, що в нього було.

В основі фен-шуй, як і в основі багатьох інших напрямків східних філософій і релігій, лежить теорія про двох енергіях, що врівноважують один одного і разом створюють всесвіт. Це багатьом відомі Інь і Ян, жіноче і чоловіче начало, пасивне і активне. І, дотримуючись цієї давньої мудрості, людина може жити максимально якісно і повноцінно, тільки якщо дотримується баланс між роботою і відпочинком.

Баланс, чому б і ні? У теорії звучить непогано, а от з практикою виникають складнощі, варто тільки подивитися на життя сучасної людини.

Ми працюємо, як божевільні, максимально скорочуючи сон і відпочинок. Ми знаходимося на зв’язку в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, щоб роботодавець або замовники завжди могли завантажити нас роботою. Нам здається, що по-іншому і бути не може, адже щоб щось отримати, треба довго і наполегливо працювати. А щоб отримати щось краще, треба трудитися ще більше.

Відмінно! Наполеглива працяце не так уже й погано. Але важливо пам’ятати, що відпочинок також потрібен! І він не повинен бути недоступною розкішшю, і фраза «на тому світі відпочину» не повинна ставати девізом життя.

Відпочинок важливий не тільки для здоров’я, але і для рівноваги в житті. Згідно з тими ж законами східних філософій, коли ти зупиняєшся, завмираєш на якийсь час, ти дозволяєш собі притягнути важливі речі в своє життя.

Ми надто звикли всього добиватися самі. І постійно забуваємо, що потрібне саме може нас знайти, треба лише дозволити цьому статися.

Знизити в собі кількість енергії Ян (активної, бурхливої) і підвищити кількість енергії Інь (спокійною, пасивної), щоб стати магнітом для чудесних і приємних подій – ось що головне.

Готові почати?

1. Створіть простір!

Позбавтеся від зайвого сміття в своєму житті, звільніть місце для нового. Якщо для вас звично зберігати речі «на всякий випадок», позбудьтеся цієї звички. Адже чим більше ви захаращувати простір, тим менше залишається місця для чогось по-справжньому важливого і потрібного. Приберіть в своїх речах, в своєму одязі, в паперах і файлах на комп’ютері. Викинете зі свого життя все зайве, все, чим ви не користувалися вже довгий час. Це ж стосується і старих контактів, хворобливих спогадів, непотрібних людей, з якими ви не хотіли б спілкуватися, але чомусь продовжуєте це робити.

2. Приглушіть світло

Яскраве денне світло стимулює нас на роботу, і в спробах встигнути більше, ми штучно відтворюємо день. Навіть якщо за вікном глуха ніч. Це жодною мірою не сприяє здоров’ю та добробуту, а лише порушує природні для людини біологічні ритми.

Тому постарайтеся всі важливі справи здійснювати в денний час. А коли починає сідати сонце, трохи пригальмуєте, видихніть, дозвольте собі розслабитися і насолоджуватися наближається вночі. Вимкніть світло в будинку або вимкніть його зовсім. Живіть у ритмі з природою.

3. Оточіть себе м’якими речами

Не дарма всі діти люблять плюшеві іграшки! Сенсорне задоволення, яке отримує дитина, тискаючи м’яку тваринку, знімає стрес, заспокоює, дає відчуття комфорту.

Наповніть свій будинок м’якими речами: килимами, подушками, іграшками. Усім тим, що викликало б приємні тактильні відчуття.

4. Нагадуйте собі, що життя – чертовски класна штука!

І не про себе, а вголос перед дзеркалом щоранку. Кілька разів поспіль. До цій фразі можете додати будь-яку іншу важливу для вас аффірмацію. Наприклад: «З кожним днем я стаю все успішніше і успішніше».

5. Максимально усуньте зайві звуки, коли готуєтеся до сну

Вимкніть електроніку поблизу вашого ліжка, приберіть подалі телефони. Використовуйте беруші для більш спокійного сну. Чим менше звуків вас оточує, тим глибше і повніше буде ваш сон. І тим краще ви виспіться.

6. Скажіть «так» собі і всьому, що ви любите

Якщо ви протягом кожного дня виділяєте хоча б годину на творчість, або читання книг, або прогулянки, або будь-яке інше цікаве для вас заняття, ви даєте відпочинок своєму тілу. Адже ніщо не розслабляє краще, ніж улюблене заняття, правда? І це зовсім не дурна трата часу, немає. Це дає вам величезну кількість енергії, творчу іскру. Це як ковток цілющого повітря після довгого перебування під водою. Дозвольте собі хоч ненадовго розслабитися і насолоджуватися життям.

7. Будьте цікаві

Той, хто цікавиться всім навколо, більше за інших притягує цікаве і чудове у своє життя. Так що намагайтеся якомога більше вчитися, слухати, дивитися, дізнаватися, запитувати. Чи не закінчуйте своє навчання студентськими роками. Адже у світі ще стільки нового і незвіданого!

Дозвольте собі послабити поводок контролю, дайте життя подбати про вас. І ви побачите, що багато речей, події та люди прийдуть до вас куди легше і простіше, ніж якби ви самостійно тягнули їх у своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *