7 помічників в боротьбі зі стресом

Ще двадцять років тому темп життя була зовсім іншою. Але в XXI столітті жінці доводиться бути мобільною, робити одночасно безліч справ. Але організм не завжди може витримувати постійну поспіх, завантаженість. Через те що доводиться працювати на межі сил, виникають стреси. Що ж зробити, щоб не знижуючи темпу життя їм запобігти?

Змініть харчування

Для того щоб плідно працювати вам потрібна енергія. Люди отримують її насамперед з їжі. Харчування зайнятої людини являє собою моторошну суміш з фаст-фуду і кофеїновмісних продуктів. Фаст-фуд шкідливий не тільки підвищеним вмістом транс -жирів і канцерогенів, але він призводить до ожиріння і підвищує загрозу раку. Змініть своє харчування на користь фруктів і овочів, оскільки вони багаті вітамінами і мінералами, а також клітковиною. Пийте багато звичайної води замість чаю і кави. Дуже скоро ви помітите, що енергії і сил у вас додалося.

Не переживайте через дрібниці

Наступна рекомендація особливо актуальна для жінок – легше ставитеся до життєвих негараздів. Далеко не все в житті залежить від Вас, так навіщо зайвий раз переживати те, чи підвищить Вас начальник чи ні, чи знайде чоловік хорошу роботу. Просто виконуйте добре свої обов’язки, не турбуючись про відповідному поведінці інших людей. Все буде так, як має бути і ніяк інакше.

Сон – найкращий помічник у боротьбі зі стресами

Для захисту від стресу потрібно висипатися. Сон повинен бути не менше 6-7 годин на добу. Невиспаний людина гостріше реагує на любі проблеми, які іноді і проблемами – то складно назвати. А невиспаний жінка це ще й жінка, яка погано виглядає. І тонна косметики не приховає вашої хронічної втоми і згаслого погляду. Якщо є можливість, можна поспати вдень, адже 15-30 хвилин такого сну по цінності дорівнює двом годинах нічного.

Музика від нервів

Позитивно впливає на настрій і музика. Після напруженого трудового дня поставте заспокійливу мелодію, і ваше тіло розслабиться, а думки придбають безтурботність. Радимо музику слухати і під час обідньої перерви, якщо немає можливості погуляти по парку і насолодитися природою і співом птахів.

Спорт і свіже повітря

Займайтеся спортом. Дві години занять спорту на тиждень не тільки підтягнуть тіло, а й очистять свідомість, допоможуть не засмучуватися через дрібниці. Проводьте більше часу на свіжому повітрі. Недолік сонячного світла призводить до занепаду сил, зниження настрою і стресостійкості.

Хобі та ніяких проблем!

Знайдіть собі хобі. Найчастіше хобі пов’язане з роботою руками, а значить з дрібною моторикою, яка корисна не тільки в дитинстві, але і в дорослому віці. Крім того, захопленість на якому-небудь занятті, допомагає викинути негативні думки з голови.

Медитація, йога

Користь медитації вже давно доведена і визнана навіть вченими. Під час медитації ваш розум заспокоюється і приходить в рівновагу. Усередині вам з’являтися гармонія і умиротворення. У стресу просто немає ніяких шансів, якщо ви займаєтеся медитацією.

Стреси – проблема сучасного суспільства, але слідуючи нескладним рекомендаціям можна легко їх уникнути і підвищити якість життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *